Niveko

Pan De Meuter

Pan De Meuter

JEDNOTNÝ STYL V PRAVÉM ÚHLU

Bazény NIVEKO jsou již proslulé svými pravoúhlými liniemi. Ty nabízejí široký prostor pro možnou kombinaci s moderními architektonickými prvky. Při správném zasazení do konceptu vytvoří unikátní realizaci s nadčasovým designem – přesně tak tomu bylo i v případě pana De Meutera a jeho NIVEKO bazénu.

Dealer

DLD Pools

Rok instalace

2020

Země

Belgie

Specifikace

NIVEKO skimmer INVISIBLE

Bazén NIVEKO tvoří unikátní realizaci s nadčasovým designem.

Od začátku měl v hledáčku jednokusový typ bazénu, a to především kvůli vysoké kvalitě zpracování a rychlé instalaci. Dobrý dojem ze značky pouze potvrdilo množství pozitivních recenzí majitelů NIVEKO bazénů.
 
Na NIVEKO Profi Partnera DLD Pools narazil pan De Meuter náhodou, když projížděl kolem jejich domu a všimnul si reklamního banneru, přičemž si firmu následně dohledal na internetu. Díky tomu, že bydlí v sousedství, nebyl problém si rychle domluvit schůzku a začít projekt řešit naplno. Další výhodou byla přítomnost majitelů firmy u instalace i to, že v případě servisu vše půjde velmi rychle.
 
Jasná vize moderního stylu byla od začátku hnacím motorem celého projektu – šedá barva NIVEKO skimmeru Invisible o rozměru 9,0 x 3,7 x 1,5m plní tento požadavek na výbornou, přičemž schody Modern byly tou nejlepší volbou k projektu zdůrazňujícím pravé úhly. Díky možnosti vytvoření bazénu na míru bylo možné celý projekt sladit i s okolními kameny, přičemž levandulový záhonek a trávník kolem bazénu dále rozvinuly přírodní element.
 
Celá rodina je s bazénem nadmíru spokojená. DLD Pools odvedli výbornou práci jak při spolupráci se zahradním architektem, tak i při samotné instalaci, která byla provedena s citem pro detail a dokonalé provedení. Hlavní cíl mise byl splněn – moderní zahradní projekt, který je praktický i estetický zároveň.