Niveko

Pan Lenander

Pan Lenander

KOUPÁNÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Manželé Lenanderovi vlastní rodinný dům s velkou zahradou v klidné části na jihu Švédska. Jejich tři děti využívají zahradu jako hřiště k dětským hrám a navíc milují vodu a plavání. Dříve, pokud jsme se rozhodli jít s dětmi na pláž, byl to velký logistický problém. Navíc jsme byli závislí na počasí.

Dealer

Söderro Gård AB

Rok instalace

2016

Země

Švédsko

Specifikace

NIVEKO skimmer TOP LEVEL

Jít s dětmi na pláž představovalo velký logistický problém. Navíc jsme byli závislí na počasí. Proto jsme se rozhodli na naši zahradu pořídit zastřešený bazén.

Proto jsme se rozhodli na naši zahradu pořídit bazén se zastřešením, tak abychom ho mohli využívat min. 6 měsíců v roce i za špatného počasí. Na doporučení našich přátel, kteří již vlastní NIVEKO bazén a jsou s ním i s průběhem instalace zcela spokojeni, jsme se obrátili na společnost Söderro Gård. Stěží jsme si dokázali představit, co samotná instalace bazénu obnáší, ale vše proběhlo hladce, v bez jakýchkoliv komplikací.

Specifické požadavky

Naše děti zbožňují skákání do bazénu a chtěli jsme tomu přizpůsobit i velikost bazénu. Dalším přáním bylo mít schody po celé šířce, tak abychom si na nich mohli užívat sluníčka, když si děti hrají v bazénu. Vše jsme prodiskutovali s dodavatelem a s výsledkem jsme maximálně spokojeni.