Niveko

Rodina Fechter

Rodina Fechter

HORSKÝ KLENOT

Rakouské Tirolské Alpy skrývají kousek soukromého ráje. Na samé hranici Rakouska a Německa, ve vesničce Niederndorf, obklopené vznešenými horami jako z pohlednice, má místní podnikatel postavenou luxusní třípatrovou vilu. V nejnižším poschodí se nachází doslova wellness komplex, který by se mohl téměř rovnat aquaparku. Bazén, sauna, sprchy, šatna i odpočinkový prostor – to vše hezky v soukromí a pohodlí vlastního domova.

Dealer

SST Saurwein Schwimmbad Technik

Rok instalace

2018

Země

Rakousko

Specifikace

NIVEKO přeliv Advance

Byla to skvělá volba, jsem moc spokojený, bazén se čistí skoro sám.

Jsem ve skutečnosti takový ten wellness typ člověka a vždycky jsem chtěl mít svůj bazén. Kromě toho, léta jsou teď čím dál tím víc teplejší a veřejná koupaliště o to plnější a to nemám rád. Když jsem zaměstnal člověka, který pro mě a mou rodinu měl postavit tento dům, dostal jsem od něj doporučení na pana Stefana Saurweina z firmy SST Saurwein Schwimmbadtechnik. Ten mi představil bazény NIVEKO.

Komplexní řešení

„Materiál, ze kterého se vyrábí, se mi od počátku zamlouval. Bazény jsou dodávány v jednom kuse, už včetně potrubí a vestaveb no a navíc jsem si mohl určit rozměry bazénu na centimetr přesně – takže nebylo nad čím váhat. Zbývalo se rozhodnout pro barvu a protože se celý objekt nese ve znamení přírodní šedé žuly, vybrali jsme pro bazén rovněž mystickou šedou – podívejte, jak se v ní nádherně odráží sluneční paprsky. Byla to skvělá volba, jsem moc spokojený, bazén se čistí skoro sám, filtrační technologie i úprava vody běží dokonale jak na drátkách a stejně tak proběhla i instalace.”