Niveko

Rodina Felber

Rodina Felber

NEJEN SYNCHRONIZOVANÉ PLAVÁNÍ

Rodina pana Felbera žije v hustě obydlené oblasti v kantonu Basilej. Především kvůli svým dětem se rozhodli pořídit na svou zahradu bazén. Obě naše dcery se aktivně věnují sportu – synchronizovanému plavání. To by hlavní důvod, kromě možnosti relaxace, který nás vedl k pořízení bazénu.

Dealer

Muchenberger AG

Rok instalace

2016

Země

Švýcarsko

Specifikace

NIVEKO skimmer TOP LEVEL

Pro NIVEKO bazény jsme se rozhodli kvůli atraktivnímu designu, možnosti volby velikosti a dobrému poměru ceny a úrovně služeb.

Díky omezenému prostoru na naší zahradě a stavebním předpisům (limitní vzdálenost) jsme měli jasnou představu o tom, jak by náš budoucí bazén měl vypadat. Atraktivní design, možnost volby velikosti dle našich potřeb a dobrý poměr ceny a úrovně služeb byly hlavními důvody, proč jsme se rozhodli pro NIVEKO bazén typ Skimmer Top Level.

Maximální využití

Společnost Muchenberger AG, která realizovala projekt, jsme znali již z dřívějška a navíc nám byla doporučena hlavním partnerem NIVEKA pro Švýcarsko, společností OWM. Dodání i montáž bazénu proběhla naprosto bezchybně. S bazénem jsme velmi spokojeni a využíváme ho, co to jen jde.