Rodina G.

Královský výhled

Královský

výhled

Doslova královský výhled na krásnou krajinu belgického venkova se denně naskýtá rodině G. Do detailu upravená zahrada s nakrátko střiženým trávníkem a volná příroda ihned za pozemkem jsou ideálním místem pro odpočinek a načerpání nových sil. K dokonalosti chyběla už jen poslední věc – bazén, který promění horké letní dny na nejočekávanější roční období celé rodiny.

Země
Belgie
Schody
Schodiště po celé šířce
Barva
Kamenná šedá
Možnosti relaxace a zábavy pro celou rodinu a především pro děti vedly ke schůzce s NIVEKO Profi Partnerem DLD Pools. Hlavním tématem bylo seznámení rodiny G. s širokým portfoliem NIVEKO bazénů a jejich různých vlastností a výhod. Rodina G. ocenila, že DLD Pools sídlí nedaleko a mohli se tak podívat na již nainstalovaný bazén NIVEKO, přičemž si nakonec zvolili stejný typ. Volba padla na stylový skimmer Invisible v šedé barvě o rozměru 10 x 3,7 x 1,5m se schody po celé šířce bazénu.

Dále šlo všechno dle plánu – na dalších schůzkách se doladili detaily projektu a následující kroky. Pro rodinu G. bylo velmi důležitou podmínkou, aby byla při instalaci zahrada narušena minimálně, což DLD vzali v potaz a veškeré práce probíhaly s nejvyšší opatrností. Rodiny G. má radost jak z bazénu, tak z perfektní podpory ze strany DLD.  
„Stačí jeden telefonát a Lieve se Stefanem z DLD jsou k dispozici. Stefan nám dokonce osobně opravil jeden menší problém v neděli ráno!“ Správně zvolená velikost bazénu přesně na míru, stejně jako možnost ovládání přes smartphone a čistící robot jsou věci, které dále dotváří komplexní celek – bazén NIVEKO, který dělá radost celé rodině G.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat