Niveko

Rodina Geserick

Rodina Geserick

HARMONIE DOKONALOSTI

Ke krásnému domu v moderním stylu je bazén tím nejlepším doplňkem. Při správně zvolené konfiguraci je možno docílit naprosté harmonie. Díky bohatým možnostem konfigurace to byl právě bazén NIVEKO, který dovedl projekt rodiny Geserick k naprosté dokonalosti.

Dealer

Pool+Home GmbH

Rok instalace

2020

Země

Německo

Specifikace

NIVEKO přeliv Evolution

Komplexní zážitek v každém ohledu

Nový dům mladé rodiny byl od začátku pojat jako stylové architektonické dílo kombinující elegantní styl s praktickými prvky pro pohodlný každodenní život. Stavba silně akcentující pravoúhlý design upoutá okamžitě pohled, přičemž ukázkově demonstruje sílu a půvab jednoduchosti. K danému konceptu byl velmi vkusně zvolen bazén typu Overflow Evolution. Ten je charakteristický svým minimalistickým pojetím, které sází na nadčasovost. Šedá barva ladí s domem a podtrhuje hlavní ideu projektu.
 
Upozaděna však nebyla ani funkcionalita – bazén si rodina pořídila i kvůli dětem. Parné letní dny tak mohou všichni trávit společně u vlastního luxusního bazénu, v soukromí a pohodlí. Ten navíc poskytuje rozšířenou možnost využití díky vestavěnému protiproudu, s nímž si užije dostatek zábavy i zkušený plavec. Sportovní vyžití i relax, komplexní zážitek v každém ohledu. Díky rozměru 10,0 x 3,2 x 1,4 m je bazén vskutku multifunkčním centrem pro celou rodinu.
 
Nerezové vestavby z linie NIVEKO Plus jsou ideálním doplňkem celého konceptu a nadále obohacují úroveň o detaily té nejvyšší kvality. Vstup do bazénu vede před schody Modern s mělčinou a jejich design dokonale reflektuje celkové pojetí realizace. Spolupráce s německým NIVEKO profi partnerem POOL+HOME probíhala naprosto v pořádku a Geserickovi si nemohou svůj bazén vynachválit.