Niveko

Rodina Havnegjerde

Rodina Havnegjerde

Přinést kapku moře domů

Rozhodli jsme se přivést do našeho domu kapku „moře“, místo toho, abychom se přestěhovali blíže k fjordu v Oslu. Máme rádi návštěvy u nás v domě, obzvláště když naše děti pozvou své přátele a relaxují a sluní se u bazénu. Takhle jsme si to představovali – trávíme více času s našimi dětmi a častěji se setkáváme s jejich přáteli. Kromě toho, že všichni milujeme plavání, bazén opravdu dodává zahradě jiný, svěží nádech.

Dealer

VaBa Basseng og Spa as

Rok instalace

2018

Země

Norsko

Specifikace

NIVEKO skimmer INVISIBLE

Zamilovali jsme se do portfolia bazénů Niveko, které je vynikající ve srovnání s konkurencí.

Jsme s novým NIVEKO bazénem velmi spokojeni. Niveko má designové prvky, které požadujeme od bazénu.  A zdaleka nejkrásnější bazény na trhu. Kontaktovali jsme 3 různé dodavatele bazénů a vybrali jsme si VaBa basseng, protože to, co nám řekli, rezonovalo dobře s tím, co jsme hledali. Také jsme se zamilovali do portfolia bazénů Niveko, které vynikají ve srovnání s konkurencí. Alternativou by pro nás byl tradiční betonový bazén, ale to by bylo mnohem nákladnější. Také jsme se trochu báli, že kvůli zimě v Norsku bude řešení s obkladem riskantní.

Bazén pro každou příležitost

Naše představa spočívala v dostatečně dlouhém bazénu, tak aby byl vhodný pro delší plavání (manželka Nina dříve plavala závodně). Chtěli jsme také, aby měl bazén „čtvercový“ tvar a ne zaoblený, tak jak je většina sklolaminátových bazénů. Nakonec jsme se rozhodli pro šedou barvu, protože bydlíme ve starém dřevěném domě a nechtěli jsme, aby bazén příliš vyčníval.

Využít každý krásný den

Jsme velmi spokojeni jak s dodáním, tak i s bazénem samotným. Byli jsme také mile překvapeni, když jsme se dozvěděli, že bychom mohli udržet vodu v bazénu během zimního počasí (což jsme udělali loni v zimě). Technická místnost funguje dobře a vytápění je levnější, než jsme očekávali.

V Norsku stále nejsou bazény příliš běžné, ale někteří z našich přátel nyní zvažují koupi bazénu poté, co nás navštívili. Léto je u nás relativně krátké, ale s bazénem můžete ve skutečnosti lépe využít teplé dny.