Niveko

Rodina Horn

Rodina Horn

KRÁSA V JEDNODUCHOSTI

Pořízení vlastního bazénu je důležitý krok, který není radno uspěchat. Mnoho zákazníků preferuje radu od známých a doporučení konkrétního produktu. Právě to byl případ rodiny Hornových, která se na doporučení dobrého rodinného přítele obrátila na německého NIVEKO Profi Partnera, firmu Pro Pool.

Dealer

Pro Pool

Rok instalace

2018

Země

Německo

Specifikace

NIVEKO přeliv Multi

Hornovi měli možnost si na vlastní oči prohlédnout již nainstalovaný bazén NIVEKO, a to je pouze utvrdilo ve správném rozhodnutí.

Celý proces výběru řešila rodiny Hornových velmi detailně po dobu cca 3-4 let, z toho dva roky v kontaktu s firmou Pro Pool. Pro výběr bazénu NIVEKO jasně hovořil celkový koncept značky, stejně jako možnost zapuštění vestavěných prvků vysoké kvality, zaručujících dlouhou živostnost.
 
Vzhledem k šedobílé barevné paletě domu a okolí pozemku Hornových byla nejlepší volbou šedá barva bazénu. Pro přelivný žlab typ Multi byl vybrán šedý vkládaný kamen, který si Hornovi obstarali sami. Bazén o rozměru 10 x 3,6 x 1,5 m našel své místo na zahradě projektované zahradním designérem. Jako vstup si rodina zvolila schodiště Modern s mělčinou.
 
Samotné dodání a instalace bazénu v režii společnosti Pro Pool proběhlo dle očekávání perfektně. Soukromý bazén skýtá možnosti odpočinku a aktivní zábavy, přičemž celé zahradě i pozemku dodává punc výjimečnosti. Osobitý styl, šedá barva ladící k okolí a tradičně vysoká kvalita bazénu NIVEKO tak naplnili očekávání Hornových na výbornou.