Niveko

Rodina K.

Rodina K.

DOMA JAKO NA DOVOLENÉ U MOŘE

Mít vlastní bazén pro mě bylo snem již od dětství. Zaplavat si kdy chci, buď brzy ráno, uprostřed noci nebo třeba když prší. Mít svůj bazén je zkrátka jako být na dovolené doma.

Dealer

Aquadeluxe

Rok instalace

2018

Země

Lucembursko

Specifikace

NIVEKO skimmer TOP LEVEL

Značka NIVEKO pro nás představovala jasnou volbu především díky designu.

Plány na bazén jsme doma probírali všichni společně. Bazén jsme chtěli mít co nejdále od domu, abychom se cítili opravdu jako na dovolené nebo výletu. Bazén je pro nás místem, kde jsme odtrženi od každodenních starostí. Hlavním důvodem pro jeho pořízení bylo si maximálně užít společný čas s rodinou, především pak s našimi dospělými dětmi a jejich přáteli.
 
Na doporučení jsme zvolili spolupráci na tomto projektu s NIVEKO Profi Partnerem Aquadeluxe. Celý proces šel hladce – plánování, objednání bazénu i jeho instalace. Bylo pro nás velkým zážitkem vidět pokládku bazénu jeřábem na naši zahradu na vlastní oči. Protože jsme chtěli velký bazén abychom do něj mohli všichni skákat, bylo nutno jej na místě instalovat z několika dílů. I tohle se podařilo na výbornou. NIVEKO i Aquadeluxe můžeme vřele doporučit, protože se mi díky nim splnil dětský sen. Všechno šlo hladce, bez jakýchkoliv problémů či odkladů. Děkuji moc oběma společnostem.