Niveko

Rodina M.

Rodina M.

CHLOUBA ZAHRADY I POTĚŠENÍ PRO DĚTI

Bazén jsme se rozhodli zbudovat převážně pro naše děti. Bylo to velice spontánní rozhodnutí během několika minut. Děti využívají zahradu prakticky denně a bazén byl pro ně veliké přání. Tak jsme jim ho splnily. Bazén s okolím zároveň posunul úroveň zahrady o další stupeň výše.

Rok instalace

2019

Země

Česká Republika

Specifikace

NIVEKO skimmer INVISIBLE

Bazén NIVEKO posunul úroveň naší zahrady o další stupeň výše.

Od začátku jsme věděli, že chceme postavit kvalitní bazén od profesionálů, abychom měli jistotu dlouhé životnosti a bezporuchovosti. Společnost NIVEKO jsme našli na internetu. Po přečtení několika recenzí a zhlédnutí několika realizací jsme se rozhodli oslovit obchodního zástupce a sjednali osobní schůzku. Dále jsme absolvovali osobní návštěvu výrobního závodu v Uherském Brodu a bylo rozhodnuto, že toto bude jediná správná volba.
 
Představu o velikosti a tvaru bazénu jsme měli předem rozmyšlenou. Byla nám doporučena písková barva bazénu a nebyl to určitě krok vedle. V tomto odstínu bazén dokonale ladí s přilehlým domem a i celkově s okolní přírodou. Velmi mile nás překvapila maximální připravenost dodaného bazénu a technologie. Vlastní realizace tak byla otázkou hodin od přijetí kamionu až po spuštění technologie. Bazén NIVEKO se stal chloubou naší zahrady a je každým obdivován. Rád se s každým podělím o zkušenosti s jeho realizací a profesionalitou společnosti NIVEKO. Máte mé vřelé doporučení.