Tvořte s námi budoucnost 

Naši zaměstnanci jsou srdcem NIVEKA. Pouze díky společnému úsilí a unikátní vizi můžeme dosahovat na nejvyšší cíle. Každý jeden z nás je tím, co činí NIVEKO jedinečným.

Vážíme si práce

Dokážeme náležitě ocenit pracovní výkon, vlastní iniciativu a přínos týmu. Naše zaměstnance plně podporujeme ve zdokonalování jejich řemesla a děláme maximum pro zajištění jejich pohodlí a bezpečnosti na pracovišti.

Firemní hodnoty

I přestože je nás již více než 140, zakládáme si na hodnotách, které jsou srdcem firemní kultury NIVEKO a všichni je sdílíme. Přátelský kolektiv a individuální přístup ke každému zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Každý z nás je jiný a unikátní stejně jako naše bazény a my to plně respektujeme. Diverzita je tím, co nás činí lepšími a silnějšími.

Zodpovědný přístup

Ekologický aspekt výroby je pro nás zásadním tématem. Budoucnost naší planety závisí na každém z nás. Naše bazény vyrábíme dlouhodobě udržitelným způsobem s více než 90% podílem znovuzpracování přebytečného materiálu.

Nahlédněte do NIVEKA 

Výběrové řízení 

Proces výběrového řízení má vždy pevně stanovený řád. Telefonický kontakt je první příležitostí, při níž se s námi setkáte. Následuje osobní pohovor přímo v NIVEKU za přítomnosti vedoucího oddělení a personální manažerky. Každého zájemce si vážíme, a proto se vždy ozveme všem bez ohledu na výsledek jednání.

Adaptační proces

Odborné zaškolení všech našich zaměstnanců je klíčem ke vzájemné spokojenosti. Při nástupu do NIVEKA je každý zaměstnanec patřičně zaškolen do všech oblastí souvisejících s výkonem jeho pracovní činnosti. Díky tomu je výrazně urychlen proces adaptace na novém pracovišti a snížena psychická zátěž, která tento proces obvykle provází. 

První kroky v NIVEKU

Důkladné seznámení s pracovní náplní pod dohledem vedoucího zaměstnance a detailní představení našeho know-how jsou samozřejmostí, která pomáhá našim novým kolegům při startu. Rádi dáváme příležitost všem pracovitým, včetně čerstvě vystudovaných a lidí bez předchozí zkušenosti v oboru. Hlavní je chuť do práce a týmový duch - každý talent u nás najde využití. 

Roky zkušeností v akci

Martin Machala odstartoval svou kariéru v NIVEKU jako obchodní zástupce pro anglicky hovořící partnery primárně ve Skandinávii. Martin se díky svému talentu pro všechny věci technického charakteru následně stal důležitým článkem výrobního oddělení a nyní se podílí na plánování a organizaci výroby. 

Nenašli jste pozici?

Chcete se přidat do NIVEKO týmu a nenašli jste zde vhodnou pracovní pozici? Ozvěte se nám! 

hr@niveko.cz