O nás

Možnost volby je to, co nás všechny činí výjimečnými. Každý náš bazén je unikátní a nezapomenutelný – stejně jako vy.

30 let

Tradice je u nás podložená více než 30 lety zkušeností.

18 zemí

Bazény NIVEKO si užívají zákazníci již v 18 evropských zemích.

150 zaměstnanců

Tolik je nás v našem týmu – 150 nadšenců, kteří každý den splní sny zákazníkům.

NIVEKO filozofie

Kvalita. Tradice. Zodpovědnost. Náš přístup k podnikání se liší svým lidským aspektem a citem pro individualitu všech lidí. Pro NIVEKO je zákazník vždy na prvním místě. Dodáváme prvotřídní produkt ručně vyráběný na míru, a to za použití výrobních postupů šetrných vůči životnímu prostředí. Jsme šťastní, že NIVEKO bazény dělají radost a nezapomenutelné zážitky majitelům ve více než 18 Evropských zemích.

Historie NIVEKO

Léta zkušeností a know-how v oboru jsou klíčem k tomu, kam NIVEKO směřuje. Nikdy jsme nezapomněli na kořeny rodinné firmy a stejné hodnoty si uchováváme i nadále.  Od roku 2018 kráčíme společně s mezinárodní společností Pollet Pool Group. Díky tomu, že známe naši historii, můžeme směle hledět do budoucnosti. 

zobrazit historii

Lidé

Lidé jsou hlavním elementem, který utváří značku NIVEKO. Tak, jako jsme inspirování vodou a jejím nekonečným množstvím podob, i tým složený z výjimečných osobností stojí za unikátní tváří NIVEKA. Pro zákazníky i obchodní partnery jsme spolehlivým spojencem. Co slíbíme, to dodržíme – naše slovo platí.

NIVEKO Family

Hodnoty rodinné firmy jsou nedílnou součástí naší společnosti již od jejího založení. I přestože jsme se za více než 25 let značně rozrostli, náš přístup k zákazníkům, partnerům i zaměstnancům zůstává stejný. Respekt a ohled na individualitu každého z nás, vzájemná úcta a přátelský přístup. Díky tomu se mohou všichni cítit jako plnohodnotní členové NIVEKO rodiny.

staňte se partnerem

Příroda na prvním místě

Životní prostředí je to hlavní, co po nás zůstane budoucím generacím. Proto se chováme tak, aby výroba bazénů nevytvářela pro přírodu nadbytečnou zátěž. Naplno využíváme potenciál nejmodernějších technologií a díky efektivním postupům jsme schopni minimalizovat vznik odpadu při výrobě. Tento odpad je následně recyklován, přetvořen v regranulát a následně využit v jiných odvětvích průmyslu. 

Design

NIVEKO bazény jsou ozdobou každé zahrady. Unikátní portfolio dvou skimmerových a pěti přelivných bazénů nabízí nevídanou kombinaci designu i technického provedení, z níž si každý zákazník může sestavit bazén svých snů. Možnosti konfigurace do nejmenšího detailu – NIVEKO představuje skutečné bazény na míru.

Materiály

High-Tech Polymer je prvotřídní materiál vyráběný v Německu výhradně pro NIVEKO. Díky plnému probarvení je vyloučena změna barvy a jeho vysoká kvalita vylučuje možnost osmózy. Excelentní zpracování zaručuje dlouhou životnost bazénu a snižuje tím i případnou zátěž na životní prostředí.

Kvalita

Manuální zpracování, cit pro detail a nejvyšší možné nároky na kvalitu stojí za úspěchem NIVEKO bazénů. Pečlivě dbáme na to, aby byla každá část vyrobena s maximální péčí – jedině tak může vzniknout skutečně jedinečný bazén. Touha po dokonalosti je tím, co nás žene kupředu.

Podporujeme UNICEF

Téma společenské uvědomělosti a pomoci lidem v nouzi je nám velmi blízké a představuje pro nás důležitou otázku, na kterou se snažíme hledat řešení. To nás vedlo ke spolupráci s dětským fondem OSN UNICEF, konkrétně pak programem WASH. Díky tomu jsme v roce 2021 zajistili 24 944 567 litrů pitné vody v krizových oblastech.