Bazény

NIVEKO

Spojením nejmodernějších technologií a léty prověřeného know-how se NIVEKU podařilo vytvořit portfolio exkluzivních bazénů. Každý typ je výjimečný svým osobitým řešením, které je dotaženo do posledního detailu, aby uspokojil i ty nejnáročnější zákazníky. Vybrat si můžete jeden ze stylových přelivů, nebo praktický skimmer, který kombinuje praktičnost a neotřelý design.
ADVANCE
Odvažte se vystoupit z řady s výraznými liniemi přelivu Advance. Čistá elegance přírodní žuly vkusně umístěné kolem bazénu mu dodává mimořádně osobitý vzhled. Nezáleží na tom, zda je instalován venku nebo uvnitř – přeliv Advance je vždy ozdobou.
detail bazénu
ADVANCE
EVOLUTION
Dosáhněte nadčasového vzhledu s elegantním přelivem Evolution. Tloušťka bazénové hrany je pouhých 20 mm, což zaručuje hladký přechod mezi vnitřní a vnější stranou bazénu. Nechte vodu hrát hlavní roli. 
detail bazénu
EVOLUTION
INFINITY
Výjimečné pojetí oblíbeného Infinity přelivu z dílny NIVEKA. Ideální do venkovního prostředí, kde se ihned stává dominantou a přitahuje pozornost. Užijte si výhled na nekonečný vodní horizont.
detail bazénu
INFINITY
INVISIBLE
Nejlepší volba high-end řešení skimmerového bazénu vyvinutého exkluzivně v NIVEKU. Čistý design doslova neviditelného Invisible skimmeru udržuje vodní hladinu na nejvyšší možné úrovni. Unikátní řešení pro náročné zákazníky.
detail bazénu
INVISIBLE

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén

ZÁLEŽÍ NÁM NA PŘÍRODĚ A ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ

Děláme maximum pro to, aby naše planeta zůstala i nadále zelená a modrá. Ohled na životní prostředí a ekologicky šetrné postupy hrají klíčovou roli v procesu výroby. Myslíme na budoucí generace.

Nechte se
inspirovat