Přelivné

bazény

Spojením nejmodernějších technologií a lety prověřeného know-how se NIVEKU podařilo vytvořit portfolio pěti exkluzivních přelivných bazénů. Každý typ je výjimečný svým řešením a díky širokým možnostem konfigurace je zaručeno, že vaši vizi naplní do posledního detailu.
Přeliv Underflow
Jedinečné řešení přelivu Underflow se vyznačuje stylovým designem a vysokou praktičností. Přelivný žlab je skrytý pod okolní terasou - šetří vodu a dodává bazénu high-tech nádech. 
detail bazénu
Přeliv Underflow
Přeliv Evolution
Dosáhněte nadčasového vzhledu s elegantním přelivem Evolution. Tloušťka bazénové hrany je pouhých 20 mm, což zaručuje hladký přechod mezi vnitřní a vnější stranou bazénu. Nechte vodu hrát hlavní roli. 
detail bazénu
Přeliv Evolution
Přeliv Advance
Odvažte se vystoupit z řady s výraznými liniemi přelivu Advance. Čistá elegance přírodní žuly vkusně umístěné kolem bazénu mu dodává mimořádně osobitý vzhled. Nezáleží na tom, zda je instalován venku nebo uvnitř – přeliv Advance je vždy ozdobou.
detail bazénu
Přeliv Advance
Přeliv Infinity
Výjimečné pojetí oblíbeného Infinity přelivu z dílny NIVEKA. Ideální do venkovního prostředí, kde se ihned stává dominantou a přitahuje pozornost. Užijte si výhled na nekonečný vodní horizont.
detail bazénu
Přeliv Infinity
Přeliv Multi
Multifunkční design, který funguje ve všech tvarech a velikostech. Vyberte si mřížku z PVC či přírodního kamene a vytvořte si přeliv dle svého. Množství variant, z nichž každá vám bude sedět.
detail bazénu
Přeliv Multi

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén

Skimmerové bazény

Lety ověřená skimmerová varianta bazénů se v rukou NIVEKA změnila na maximálně vyladěný typ, nabízející kombinaci praktičnosti a stylového designu. Obě varianty představují volbu, díky které si můžete vychutnat plnohodnotný zážitek NIVEKO bazénu.
Skimmer Invisible
Nejlepší volba high-end řešení skimmerového bazénu vyvinutého exkluzivně v NIVEKU. Čistý design doslova neviditelného Invisible skimmeru udržuje vodní hladinu na nejvyšší možné úrovni. Unikátní řešení pro náročné zákazníky.
detail bazénu
Skimmer Invisible
Skimmer Top Level
Klasický skimmerový bazén v typickém NIVEKO stylu. Rychlá instalace, snadná údržba, zábava zaručena. Chytré řešení úzkého skimmeru nabízí kombinaci atraktivního vzhledu a praktického používání.
detail bazénu
Skimmer Top Level

ZÁLEŽÍ NÁM NA PŘÍRODĚ A ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ

Děláme maximum pro to, aby naše planeta zůstala i nadále zelená a modrá. Ohled na životní prostředí a ekologicky šetrné postupy hrají klíčovou roli v procesu výroby. Myslíme na budoucí generace.

Nechte se
inspirovat