Swim in style, dive in motion

Vnímejte pohyb

Nastal čas překročit hranice běžných bazénů a otevřít dveře do nové éry bazénového světa. Naše vize je jasná - multifunkční bazén, který je flexibilní pro každého člena rodiny a zároveň výjimečný, technologicky vyspělý produkt s nadčasovým designem.

 

Představujeme více než jen bazén…revoluční koncept, kde bazén nabývá zcela jiný rozměr.

 

Vítejte v budoucnosti bazénů, seznamte se s NIVEKO Motion Pool.

All-in-One řešení

Unikátní a designový produkt kombinuje špičkovou technologii, kvalitu NIVEKO bazénů a více než 30leté zkušenosti. Pro maximální pohodlí dodáváme kompaktní produkt, tedy bazén včetně pohyblivého dna bez nutnosti dodatečné instalace.

Bezpečný a flexibilní

Pohyblivé dno umožňuje snadnou regulaci hloubky bazénu vhodnou pro každého člena rodiny. Zvednutí dna až na úroveň terénu brání komukoli v přístupu do bazénu, když je bez dozoru nebo se nepoužívá.

Multifunkční prostor

Pouze jedním kliknutím/otočením klíče proměníte svůj bazén v plnohodnotnou terasu a můžete tak maximálně využít prostor vaší zahrady. Dno plní svou funkci taky jako efektivní izolace.

Proměna prostoru

Objevte NIVEKO MOTION POOL

Vyladěno pro váš životní styl. Získejte nejen esteticky působivý prvek pro svou zahradu, ale také flexibilní prostor pro odpočinek. Dlažba okolního prostoru a bazénu vytváří vizuálně propojený celek. Žádné rušivé elementy, ale plynulý přechod mezi vodním prvkem a okolím.

Ponořte se do Motion Pool

Objevte širokou škálu možností, které tento multifunkční bazén nabízí a objevte nový rozměr odpočinku a zábavy.


Prohlížet katalog

Buďme v kontaktuDo not fill in if you are a human being