Niveko

Mobilní aplikace nPooL control

Minimální
nároky na údržbu
Maximální odpočinek

App Store Google Play
Mobilní aplikace nPooL control Mobilní aplikace nPooL control
1

Snadné ovládání odkudkoliv

S aplikací nPooL control můžete svůj bazén ovládat prostřednictvím tabletu nebo chytrého telefonu jednoduše a odkudkoliv – z práce, cest nebo třeba právě z pohodlí vašeho NIVEKO bazénu. Aplikace je dostupná ke stažení na zařízeních Apple a Android.

2

Absolutní kontrola

Získejte detailní přehled o stavu vašeho bazénu. V mobilní aplikaci se dozvíte vše o teplotě a čistotě vody, filtraci, ale také o lamelovém zakrytí nebo osvětlení bazénu a vše si nastavíte tak, jak vám bude vyhovovat. V případě vzniku problému vás aplikace automaticky upozorní.

3

Propojení dalších zařízení

Věděli jste, že aplikace nPooL control může ovládat i další chytrá zařízení v okolí vašeho bazénu jako je například venkovní osvětlení terasy nebo gril? Vše je připraveno na jedno kliknutí. A pohodový večer může začít.

4

Pravidelná údržba a servis

Užívejte si ničím nerušenou pohodu a zbytek nechte na nás. Váš NIVEKO partner bude mít veškerý přehled o stavu bazénu a zajistí jeho pravidelnou údržbu a servis. A to i tehdy, když zrovna nejste doma – pomocí systému může váš bazén ovládat přímo ze své kanceláře.

Mobilní aplikace nPooL control

Teplota

Osvětlení

Filtrace vody

Lamelové zakrytí

Upozornění

Stáhněte si aplikaci nPooL control ve svém obchodě

App Store Google Play