Rodina Coenových

Ve znamení modré a zelené

Ve znamení modré a zelené

Přírodní barvy dokáží vytvořit tu nejhezčí scenérii. Kombinace modré oblohy odrážející se na hladině bazénu obklopeného zelení potvrzuje, že v jednoduchosti je krása. Rodina Coenových se může tímto pohledem kochat denně – jejich zahrada s bazénem NIVEKO je místem odpočinku a pohody v rodinném kruhu.
Země
Belgie
Schody
Schody Modern
Barva
Kamenná šedá
Man��elé Coenovi se svými dvěma dětmi žijí naplno a aktivně. Plavání je jedním z jejich oblíbených sportů a nápad na pořízení vlastního bazénu a zároveň kompletní renovace zahrady se tak přímo nabízel. Možnost trávit společně více času, odpočinout si a zároveň udělat něco pro své zdraví je ideální kombinací příjemného a užitečného. 

Příliš zkušeností s výběrem bazénu Coenovi neměli, a tak si udělali vlastní názor po průzkumu trhu na internetu. Oslovili hned několik společností, ale Ken De Vos, který poskytuje kompletní řešení zahrady včetně bazénu NIVEKO byl jasnou volbou. Velkou roli sehrál i vřelý osobní přístup a nadšení pro věc v kombinaci s důkladnou znalostí technické stránky projektu.  
Praktické řešení bazénu Skimmer Top Level je výbornou volbou pro zákazníky, kteří upřednostňují standardní řešení, přičemž šedá barva ladí s barevnou paletou okolní architektury i patia. Délka 9 m je dostatečná pro vodní vyžití, na které si Coenovi potrpí. Jedním z požadavků byly také méně nápadné schody – NIVEKO schody Modern naplnily toto přání beze zbytku. Pravoúhlé linie jsou již charakteristickým znakem NIVEKO bazénů, který rodina náležitě ocenila.

Coenovi si svůj nový bazén užívají naplno každý den. Dodání a instalace bazénu byly podívanou dokonce i pro sousedy. Jak říkají Coenovi sami – není nic lepšího než si dát osvěžující kolečko ve vlastním bazénu!

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat