Rodina Meegdenburg

PLAVÁNÍ V POHODLÍ DOMOVA

PLAVÁNÍ V POHODLÍ DOMOVA

Koupě vlastního bazénu má hned několik výhod. Nejenže si budete moci zaplavat či relaxovat kdykoliv budete chtít bez omezení, také budete mít více soukromí a pohodlí přímo u vás doma.
Země
Holandsko
Schody
Schody Modern s mělčinou
Barva
Bílá
Rodina Meegdenburg plavání zbožňuje. Svůj vysněný bazén si pořídili velmi rychle ihned po koupi nového domu. Společnost Interhivu B.V., která patří k NIVEKO profi partnerům, si vyhledali na internetu. Ačkoliv oslovili více bazénářských firem, tak nejlepší dojem na ně udělala právě Interhiva B.V. už od samého počátku. Všechny jejich dotazy byly srozumitelně vysvětleny a celý proces od plánování až po realizaci proběhl profesionálně. Důležitým rozhodovacím faktorem pro rodinu byl i fakt, že bazénářská společnost sídlí v jejich blízkosti.
Nový bazén rodiny Meegdenburg splňuje veškerá jejich očekávání. Moderní design spolu s profesionální instalací si je získal na první pohled. Bazén je vyroben z kvalitního materiálu High Tech Polymer, který zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Velkorysý rozměr bazénu 11,0 x 3,7 x 1,5m je ideální volbou pro plavání i různé vodní aktivity. Díky dostatečnému prostoru si rodina užívá plavání bez omezení téměř každý den. Bazén je taktéž vybaven solárními lamelami, které pomáhají udržovat teplotu vody a také snižují náklady na vytápění, snižovat míru odpařování a náklady na vytápění. To je pro rodinu velkou výhodou, protože si mohou užívat bazén i v chladnějších dnech.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat