Historie

Již více než 30 let zkušeností v oboru je tím, co nás neustále žene kupředu. Touha zdokonalovat se, neustále hledat nové cesty a přicházet s inovacemi se promítá ve všech aspektech NIVEKA. 

Objevte naši cestu

Každým krokem jsme se posunuli blíže tomu, kým jsme dnes. Tradice manuální práce a zkušenosti předávané z generace na generaci se odráží ve všech bazénech NIVEKO. Organická fúze lety nasbíraného know-how a nejmodernějších výrobních technologií propojují naši historii s tím, kam dále směřujeme.
1991
Založení společnosti
Založení společnosti

NIVEKO bylo založeno jako firma vyrábějící produkty pro ekologicky šetrnou průmyslovou výrobu. Původní myšlenka výroby s ohledem na životní prostředí zůstává stěžejní i po více než 30 letech.

1995
První bazén
První bazén

V roce 1995 jsme vyrobili náš úplně první bazén. Tento zásadní okamžik předurčil budoucí směřování NIVEKA a odstartoval novou kapitolu, jejíž příběh se píše až do dnešního dne.

2003
Expanze na západ
Expanze na západ

Úspěch na domácím trhu potvrdil zájem o kvalitní zakázkové bazény. Expanze na trhy v západní Evropě a nové obchodní příležitosti byly dalším logickým krokem.

2008
Přelivný žlab Advance
Přelivný žlab Advance

Inovace byly vždy hlavní předností NIVEKA a uvedení vlastního přelivného žlabu do nabídky bazénových typů znamenalo revoluci v bazénovém portfoliu.

2018
Partnerství s PPG
Partnerství s PPG

Partnerství s mezinárodní společností Pollet Pool Group otevřelo NIVEKU dosud nevídané možnosti. Zbrusu nový výrobní komplex zahrnující administrativní prostory a výrobní halu značí počátek tohoto pevného spojenectví.

2022
Splněné vize
Splněné vize

S každým dalším rokem roste zástup šťastných majitelů NIVEKO bazénů. Vážíme si zájmu o značku NIVEKO a stavíme dvě nové výrobní haly, díky kterým plníme přání a vize našich zákazníků.

2024
NIVEKO Motion Pool
NIVEKO Motion Pool

Překračujeme hranice běžných bazénů a otevíráme dveře do nové éry bazénového světa. Vytvořili jsme multifunkční bazén, který je flexibilní pro každého člena rodiny a zároveň výjimečný, technologicky vyspělý produkt - bazén s pohyblivým dnem.