Niveko

O nás

Naše filozofie

Svým přístupem chceme oslovit a inspirovat nejen naše zákazníky, ale také spolupracovníky, partnery i dodavatele.

Hledáme a nalézáme rovnováhu v našem podnikání, kreativním a technickém procesu, koloběhu přírody a také v životě každého z nás.
O nás Přehrát video
Niveko
Niveko
Niveko
Niveko
Niveko
Niveko
Niveko
Niveko
Niveko

Základ života

Krásná, čistá a zároveň tak silná. Bez ní by nebyl život na planetě Zemi možný. Dar z nebes nebo jeden ze čtyř elementů? Pro nás je voda naprosto vším.

S láskou k přírodě

Podařilo se nám spojit přírodu s krásou lidského řemesla do dokonale čisté formy. Naše bazény tvoříme s láskou a s ohledem k naší planetě. Neustále hledáme nová řešení a cesty.

Sdílení radosti

Společně vytváříme prostor pro nezapomenutelné okamžiky s těmi nejbližšími. To je to, co dává naší práci i životu smysl. Protože vztahy jsou pro lidské štěstí zcela zásadní.

Naše filozofie

Lidé

Spojuje nás voda, stejně jako touha objevovat, tvořit a zlepšovat svět kolem nás. Zkrotit tak silný element není jednoduché, a proto si vážíme všech lidí, kteří pracují s péčí a nasazením na jedinečné kvalitě našich bazénů.

Udržitelnost

O přírodu a životní prostředí se s láskou staráme – ať už formou recyklace veškerého nepoužitého materiálu, úsporou vody díky chytré filtraci a aplikaci nPooL control nebo dobíjením energie na naší stanici pro elektromobily.

Design

Na vzhledu záleží. Sledujeme nejnovější trendy a s našimi partnery neustále vyvíjíme designové prvky, které jedinečnost vašeho bazénu ještě více podtrhnou. Zároveň je oceníte pro jejich funkčnost a praktičnost.

Materiál

Pro naše bazény používáme High-Tech Polymer materiál pro stavbu bazénů, který v současné době patří mezi absolutní špičku v oboru. Obsahuje UV stabilizátory a je vysoce odolný proti působení chlóru, takže si můžete stále užívat dokonale hladký povrch.

Kvalita

Kvalitou naší práce jsme si jistí. Proto vám na naše bazény dáváme nadstandardní záruku a poskytujeme vám kompletní servisní služby. I ten nejmenší detail je pro nás důležitý, jedině tak může vzniknout prostor, kde budete nerušeně relaxovat.

Podporujeme UNICEF

Vždy jsme brali ohled a respektovali své okolí. Společenská zodpovědnost a ekologický aspekt naší činnosti je pro nás klíčový již od samého počátku. V dnešním globalizovaném světě spolu všichni sdílíme jeden společný domov – planetu Zemi. Voda je základem života, který nás všechny spojuje a nikdo se bez ní neobejde. Víme ale, že jsou místa na zemi, kde není pitné vody dostatek, proto jsme se rozhodli pomoci.

Podporujeme UNICEF

Podporou programů zaměřených na pitnou vodu a hygienu (WASH) dětského fondu OSN UNICEF se nám podařilo v roce 2021 zajistit 24 944 567 litrů pitné vody pro děti a rodiny v krizových situacích. Programy WASH se také soustředí na zlepšení hygieny a sanitace pro ty nejpotřebnější v krizových oblastech, kde čistá, pitná voda hraje naprosto zásadní roli. Tento problém je však řešitelný a my jsme rádi přispěli svou kapkou do moře změn k lepšímu a dlouhodobě udržitelnému světu.

UNICEF

Náš příběh

1991

Zakládáme firmu vyrábějící produkty v souladu s životním prostředím

1991
1995

Vyrábíme první bazén technologií svařování termoplastů

2003

Rozšiřujeme se do zemí západní Evropy

2013

S bazénem Whisper získáváme cenu Belgické bazénářské asociace

2016

Získáváme ocenění jako Mezinárodní tým roku na UK Pool & Spa awards

2008

Přicházíme na trh s unikátním řešením přelivného žlabu

2008
2017

Dodáváme bazény už do 18 států Evropy a máme nové firemní zázemí

2008
2018

Stáváme se členy mezinárodní společnosti Pollet Pool Group

2019

Získáváme první místo něměcké profesní organizace bsw v kategorii soukromý venkovní bazén

2021

Navazujeme spolupráci s organizací UNICEF

2020

Stavíme novou výrobní halu

NIVEKO Family

Staňte se oficiálním partnerem

Co tím získáte?

Prvotřídní produkty

Svým zákazníkům budete moci nabízet kvalitní jednokusové bazény připravené k okamžité instalaci.

Osobního obchodníka

Váš osobní NIVEKO obchodník bude plně k vašim službám. Můžete se na něj obrátit prakticky s čímkoliv.

Podporu větší skupiny

Propojením se společností NIVEKO a asociací Pollet Pool Group získáte know-how a podporu větší skupiny.