Niveko

Pan B.

Pan B.

RADOST NEJEN PRO DĚTI

Pořídit si bazén jsem původně neměl v plánu, ale přesvědčily mě mé děti, pro které to dlouhou dobu bylo velké přání a já jsem se jim ho rozhodnul splnit.

Dealer

Instal-Fit

Rok instalace

2016

Země

Lucembursko

Specifikace

NIVEKO Overflow Evolution

Překvapila mě šíře nabídky a možností NIVEKO bazénů

Společnost Instal-Fit má v Lucembursku velmi dobrou reputaci, a tak jsem se rozhodl obrátit na ně. Žádnou konkrétní představu o tom, jak by měl bazén vypadat jsem zpočátku neměl. Právě proto jsem uvítal ochotu, s níž jsme celý projekt společně řešili a při této příležitosti mi byla představena značka NIVEKO. Od té chvíle jsem věděl, že to pro mě bude správná volba.
 
Jako člověka, který o zakázkových bazénech nemá velký přehled, mě překvapila šíře nabídky a možností konfigurace NIVEKO bazénu. Nakonec jsme s firmou Instal-Fit sestavili výjimečný projekt. Typ přeliv Evolution se krásně hodí k okolní terase, na níž jsme si udělali posezení. Naším přáním bylo i dno o rozdílné hloubce a nerezové vestavěné prvky NIVEKO Plus, které skvěle dotvářejí celkový dojem bazénu. Bazén jsme sice původně kupovali hlavně kvůli dětem, ale máme z něho radost všichni.