Pan B.

Radost nejen pro děti

Radost nejen pro děti

Pořídit si bazén jsem původně neměl v plánu, ale přesvědčily mě mé děti, pro které to dlouhou dobu bylo velké přání a já jsem se jim ho rozhodnul splnit.
Země
Lucembursko
Schody
Schodiště po celé šířce
Barva
Bílá
Společnost Instal-Fit má v Lucembursku velmi dobrou reputaci, a tak jsem se rozhodl obrátit na ně. Žádnou konkrétní představu o tom, jak by měl bazén vypadat jsem zpočátku neměl. Právě proto jsem uvítal ochotu, s níž jsme celý projekt společně řešili a při této př��ležitosti mi byla představena značka NIVEKO. Od té chvíle jsem věděl, že to pro mě bude správná volba.
Jako člověka, který o zakázkových bazénech nemá velký přehled, mě překvapila šíře nabídky a možností konfigurace NIVEKO bazénu. Nakonec jsme s firmou Instal-Fit sestavili výjimečný projekt. Typ přeliv Evolution se krásně hodí k okolní terase, na níž jsme si udělali posezení. Naším přáním bylo i dno o rozdílné hloubce a nerezové vestavěné prvky NIVEKO Plus, které skvěle dotvářejí celkový dojem bazénu. Bazén jsme sice původně kupovali hlavně kvůli dětem, ale máme z něho radost všichni.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat