Pan Hammer

Definice nadčasového stylu

Definice nadčasového stylu

Pan Hammer měl od začátku jasnou vizi – moderní architektonický skvost, který tvoří jeho dům, chtěl doplnit o stejně hodnotný bazén. Netradičně tvarovaný obrys domu měl kopírovat i bazén a NIVEKO se svými možnostmi detailního přizpůsobení velikosti i tvaru bylo tou nejlepší volbou.

Země
Německo
Schody
Schody Apollo
Barva
Bílá
Pan Hammer se rozhodl pro přelivný typ bazénu, který svým designem i funkcionalitou bude ladit k domu. Klíčovým rozhodnutím pak bylo zvolit materiál, z něhož je bazén vyroben – ve hře byla zprvu varianta nerezového typu. Nezpochybnitelné přednosti NIVEKO bazénů však byly důvodem, proč si pan Hammer vybral bazén z materiálu High-Tech polymer. Vysoká kvalita manuálního zpracování s citem pro detail v kombinaci rychlou a snadnou instalací byly dostatečně přesvědčivými argumenty.

Pan Hammer se o NIVEKU dozvěděl od architektonické kanceláře, s níž celý projekt plánoval. Ta předala kontakt na NIVEKO Profi Partnera DasSchwimmbad a následovala intenzivní komunikace ohledně přání a představ pana Hammera. Projekt se primárně odvíjel od unikátního konceptu domu a přeliv Advance se svojí úlohy ozdoby zahrady zhostil na výbornou.
 
Výsledná podoba projektu je totožná s původními návrhy, vytvořenými architektem, a to do nejmenšího detailu. Tepelná čerpadla zajišťují, že se dá klidně i v listopadu pohodlně plavat při teplotě vody 28°C. Plně automatizovaný systém zaručuje naprosto bezúdržbový provoz a výjimečný komfort pro majitele.

Úctyhodný rozměr 15 x 5 x 1,5 m dělá z bazénu impozantní dominantu pozemku v jedinečné symbióze s domem. Černý kámen podél bazénu navíc stylově navazuje na barevnou paletu domu, přičemž bílá barva bazénu je volbou, která bude vždy v módě. Díky mělčině vytvarované přesně dle tvaru bazénu bylo elegantně dosaženo oddělení hlavní vodní plochy pro plavání a brouzdaliště, jako které může mělčina sloužit. Bílé schody Apollo podtrhují celkový dojem z projektu – unikátní, stylový, do nejmenšího detailu vyladěný skvost.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat