NIVEKO přeliv Advance

Uhrančivý dojem ze silné pravoúhlé linie kamene kolem bazénu Advance se vám nesmazatelně zapíše do paměti. Advance je láska na první pohled – opusťte všechny zábrany a vydejte se vstříc svým emocím.

Vždy na očích

NIVEKO přeliv Advance je lemován přírodním kamenem, jehož barvu si můžete sami zvolit z naší nabídky. Na vnitřní kámen, který je umístěn pod vodní hladinou lze navázat druhou řadou ze stejného materiálu a vytvořit tak robustní dojem. Další možností je na vnitřní řadu kamene plynule navázat terasou.

Pro koho je bazén určen?

Pokud chcete svým bazénem učinit jasné vyjádření své osobnosti, Advance je tím pravým právě pro vás. Výrazný pravoúhlý design nenechá nikoho na pochybách o vašem vkusu.

Kam je bazén určen?

Přeliv Advance si za každé situace vyžádá veškerou pozornost – ať dělá společnost modernímu domu na zahradě nebo dominuje v interiéru, pokaždé strhne pohled k sobě.
Výrazný design bazénové hrany obložené kamenem se skvěle hodí do exteriéru i interiéru. U přelivu Advance navíc můžete využít tichou variantu přelivu Whisper, díky níž zažijete neopakovatelnou atmosféru klidu a pohody.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén

Nechte se
inspirovat

Pan Hammer

Pan Hammer měl od začátku jasnou vizi – moderní architektonický skvost, který tvoří jeho dům, chtěl doplnit o stejně hodnotný bazén. Netradičně tvarovaný obrys domu měl kopírovat i bazén a NIVEKO se svými možnostmi detailního přizpůsobení velikosti i tvaru bylo tou nejlepší volbou.

Typ Přeliv Advance
Země Německo
Partner DasSchwimmbad
prohlédnout projekt
Pan Hammer