Niveko

Pan Hammer

Pan Hammer

DEFINICE NADČASOVÉHO STYLU

Pan Hammer měl od začátku jasnou vizi – moderní architektonický skvost, který tvoří jeho dům, chtěl doplnit o stejně hodnotný bazén. Netradičně tvarovaný obrys domu měl kopírovat i bazén a NIVEKO se svými možnostmi detailního přizpůsobení velikosti i tvaru bylo tou nejlepší volbou.

Dealer

DasSchwimmbad

Rok instalace

2020

Země

Německo

Specifikace

NIVEKO přeliv Advance

Přeliv Advance se svojí úlohy ozdoby zahrady zhostil na výbornou

Pan Hammer se rozhodl pro přelivný typ bazénu, který svým designem i funkcionalitou bude ladit k domu. Klíčovým rozhodnutím pak bylo zvolit materiál, z něhož je bazén vyroben – ve hře byla zprvu varianta nerezového typu. Nezpochybnitelné přednosti NIVEKO bazénů však byly důvodem, proč si pan Hammer vybral bazén z materiálu High-Tech polymer. Vysoká kvalita manuálního zpracování s citem pro detail v kombinaci rychlou a snadnou instalací byly dostatečně přesvědčivými argumenty.
 
Pan Hammer se o NIVEKU dozvěděl od architektonické kanceláře, s níž celý projekt plánoval. Ta předala kontakt na NIVEKO Profi Partnera DasSchwimmbad a následovala intenzivní komunikace ohledně přání a představ pana Hammera. Projekt se primárně odvíjel od unikátního konceptu domu a přeliv Advance se svojí úlohy ozdoby zahrady zhostil na výbornou.
 
Výsledná podoba projektu je totožná s původními návrhy, vytvořenými architektem, a to do nejmenšího detailu. Tepelná čerpadla zajišťují, že se dá klidně i v listopadu pohodlně plavat při teplotě vody 28°C. Plně automatizovaný systém zaručuje naprosto bezúdržbový provoz a výjimečný komfort pro majitele.
 
Úctyhodný rozměr 15 x 5 x 1,5 m dělá z bazénu impozantní dominantu pozemku v jedinečné symbióze s domem. Černý kámen podél bazénu navíc stylově navazuje na barevnou paletu domu, přičemž bílá barva bazénu je volbou, která bude vždy v módě. Díky mělčině vytvarované přesně dle tvaru bazénu bylo elegantně dosaženo oddělení hlavní vodní plochy pro plavání a brouzdaliště, jako které může mělčina sloužit. Bílé schody Apollo podtrhují celkový dojem z projektu – unikátní, stylový, do nejmenšího detailu vyladěný skvost.