Pan Lippens

Radost v každé velikosti

Radost v každé velikosti

I menší zahradu může ozdobit dobře padnoucí bazén a proměnit ji v soukromou oázu. Díky možnostem konfigurace nabízí NIVEKO individuální rozměry bazénu každému zákazníkovi. I to byl jeden z důvodů, proč se pan Lippens rozhodl oslovit společnost Tuinen Ken De Vos, která si vzala projekt na starost.
Země
Belgie
Schody
Schody Modern
Barva
Bílá
Užívat si krásných letních dnů v pohodlí domova, odpočinout si a udělat radost dětem – to všechno můžete díky vlastnímu bazénu. Pan Lippens se rozhodl svou vizi realizovat ve spolupráci s NIVEKO Profi Partnerem Tuinen Ken De Vos. Ken De Vos má v branži pověst spolehlivého dodavatele, což hrálo důležitou roli při výběru takto důležitého projektu.

Vzhledem k belgickému podnebí bylo jedno hlavních kritérií vyhřívání bazénu, což nebylo žádným problémem naplnit. Omezený prostor zahrady nebyl pro NIVEKO žádnou překážkou vzhledem k tomu, že každý jednotlivý bazén je vyráběn zákazníkovi na míru. Schody Modern vkusně doplnily celek, přičemž bílá barva bazénu a schodů ladí s přilehlým zahradním domkem a stylem zahrady.
Skimmer Top Level, který si pan Lippens vybral z nabídky NIVEKO bazénů, se ukázal být vynikající volbou, která plní svůj účel přesně dle očekávání. Nové možnosti relaxu si užívá celá rodina a kvalitní péče o dodaný bazén ze strany Tuinen Ken De Vos je třešničkou na již tak povedeném projektu.
 

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat