Paní Larsen

Zahradní oáza

Zahradní oáza

Krásnými plážemi proslulé dánské městečko Hornbæk je oblíbeným útočištěm všech, kdo hledají klid a pohodu v náruči přírody. Nacházejí se zde malebné chatové čtvrti a v jedné z nich najdeme i dům paní Larsen, kde bydlí společně s manželem.
Země
Dánsko
Schody
Schodiště po celé šířce
Barva
Kamenná šedá
Vzhledem k našemu věku trávíme spoustu času odpočinkem. Hornbæk a procházky po jeho krásných plážích jsme si zamilovali, ale voda je tu po většinu roku natolik studená, že se v ní koupat nedá. To nás minulý rok vedlo k myšlence pořízení zahradního bazénu. Po prozkoumání trhu padla naše volba na Berle Pool. Ihned nám bylo jasné, že bazén NIVEKO elegantního stylu bude pro nás to pravé.
 
V Berle Pool nás přivítal profesionální, inspirující a dobře připravený tým. Výsledek je fantastický. Díky pořízení NIVEKO bazénu typu přeliv Advance si teď můžeme kdykoliv zaplavat my i přátelé, s nimiž se zde často setkáváme. Spoustu z nich náš bazén dokonce přiměl k navštívení Berle Pool. Pro pravidelnou údržbu během sezóny jsme se rozhodli taktéž využít služeb Berle Pool. Díky tomu, že se o veškerou údržbu postarají, nemáme s bazénem žádné starosti, dělá nám jenom radost.
 

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat