Rodina Fechter

Horský klenot

Horský

klenot

Rakouské Tirolské Alpy skrývají kousek soukromého ráje. Na samé hranici Rakouska a Německa, ve vesničce Niederndorf, obklopené vznešenými horami jako z pohlednice, má místní podnikatel postavenou luxusní třípatrovou vilu. V nejnižším poschodí se nachází doslova wellness komplex, který by se mohl téměř rovnat aquaparku. Bazén, sauna, sprchy, šatna i odpočinkový prostor – to vše hezky v soukromí a pohodlí vlastního domova.

Země
Rakousko
Schody
Schody Modern
Barva
Kamenná šedá
Jsem ve skutečnosti takový ten wellness typ člověka a vždycky jsem chtěl mít svůj bazén. Kromě toho, léta jsou teď čím dál tím víc teplejší a veřejná koupaliště o to plnější a to nemám rád. Když jsem zaměstnal člověka, který pro mě a mou rodinu měl postavit tento dům, dostal jsem od něj doporučení na pana Stefana Saurweina z firmy SST Saurwein Schwimmbadtechnik. Ten mi představil bazény NIVEKO.
Materiál, ze kterého se vyrábí, se mi od počátku zamlouval. Bazény jsou dodávány v jednom kuse, už včetně potrubí a vestaveb no a navíc jsem si mohl určit rozměry bazénu na centimetr přesně – takže nebylo nad čím váhat. Zbývalo se rozhodnout pro barvu a protože se celý objekt nese ve znamení přírodní šedé žuly, vybrali jsme pro bazén rovněž mystickou šedou – podívejte, jak se v ní nádherně odráží sluneční paprsky. Byla to skvělá volba, jsem moc spokojený, bazén se čistí skoro sám, filtrační technologie i úprava vody běží dokonale jak na drátkách a stejně tak proběhla i instalace.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat