Rodina Grenaae

Symfonie elegance

Symfonie elegance

Moderní rodinný dům byl navržen s důrazem na každý detail. Propracovaná kombinace materiálů, tvarů a barev dala vzniknout elegantnímu domu, který nabízí praktické a pohodlné zázemí pro rodinný život. Zvolení NIVEKO bazénu pro tento projekt bylo doslova trefou do černého – firemní filozofie NIVEKO je především o individualitě každého zákazníka a přizpůsobení produktu jeho vlastní vizi.
Země
Dánsko
Schody
Schodiště po celé šířce
Barva
Bílá

Volba typu Skimmer Invisible je v daném případě naprosto ideální, díky kombinací stylu a každodenní využitelnosti. Unikátní design skimmerových otvorů přímo ve stěně poskytuje jak praktický, tak estetický element – čisté linie bazénu nenarušuje žádný rámeček. Skvěle zvolená bílá barva bazénu navíc efektně doplňuje barevnou paletu domu, zahrnující od bílé, přes béžovou až po tmavě hnědou barvu.

Bazén je nainstalovaný v mírně visuté terase, která navazuje na terasu přímo kolem domu. Bazén tak působí jako organická součást projektu. Se zvoleným rozměrem 8,4 x 3,6 x 1,5 m jsou manželé naprosto spokojeni, stejně jako s klasickým schodištěm po celé šířce bazénu.

Manželé Grenaaeovi původně vybírali bazén primárně pro své děti a jejich přátele, ale jak sami tvrdí, nakonec ho také sami využívají kdy jen to jde. Celý projekt tak skvěle splnil vizi zákazníka – neotřelý a zároveň vysoce funkční design bazénu Skimmer Invisible dělá radost všem.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat