Rodina H.

HARMONIE A FUNKČNOST

HARMONIE A FUNKČNOST

Obklopeni dokonalou přírodou v samém srdci Švédska si rodina H. užívá svůj nový dům. K dokonalosti chyběla už jen poslední věc – bazén, který se stane skvělým doplňkem jejich životního stylu.


Elegantní a moderní design bazénu NIVEKO se skvěle začlenil do celého konceptu a stal se klíčem k nezapomenutelným chvílím spojených s radostí a harmonií v rodinném kruhu. Zkrátka ideální způsob, jak si vytvořit krásné vzpomínky a plně využít prostor zahrady.

Země
Švédsko
Schody
Schody Modern
Barva
Kamenná šedá
Elegantní a moderní estetika dokonale vyzdvihuje celkový dojem. Použití prvotřídních materiálů a odborné řemeslné zpracování zaručuje odolnost i dlouhou životnost.

Pro instalaci bazénu si rodina vybrala společnost Ellips pool, kterou objevili díky důvěryhodnému doporučení. Jejich odhodlání, rychlé reakce na dotazy a ochota vyhovět jedinečným představám je odlišovali od ostatních. Bez ohledu na denní dobu byli připraveni řešit nápady a potřeby rodiny H. a snažili se vyhovět všem jejich požadavkům. Také výjimečný zákaznický servis a hluboké znalosti produktů z nich udělaly ideální volbu pro nákup bazénu NIVEKO.
Při představě jejich vysněného bazénu měli konkrétní vizi, a to bezproblémovou eleganci a efektivitu. Bazén o rozměrech 9 x 3,7 x 1,5 se krásně začlenil do celého konceptu terasy. Rodina se rozhodla pro prvky jako je lamelové zakrytí bazénu Aquadeck PC Solar, které využívá sluneční energii k ohřevu vody. Součástí bazénu je taky Rollo Beach se vstupem do bazénu, která skrývá lamely, pro vytvoření elegantního a diskrétního vstupu. Technologie je v tomto případě uložena na technologické desce.

Společnost Ellips Pool úzce spolupracovala s majiteli na realizaci jejich vize a vytvořila moderní design bazénu, který se hladce začlenil do jejich nového domu a dosáhl harmonie i funkčnosti.

Celý proces od dodání až po instalaci byl dle slov rodiny H. velmi hladký a bezproblémový. Bazén NIVEKO nejen splnil, ale i předčil očekávání majitelů. Stal se fantastickým doplňkem domu, který jim poskytuje bezkonkurenční požitek a relaxaci.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat