Rodina Theisenových

V zátiší klidu a pohody u bazénu

V zátiší klidu a pohody u bazénu

Theisenovi se rozhodli udělat ze své zahrady výjimečné místo klidu a pohody tím, že si pořídí bazén. Po detailní komunikaci se společností Zörkler & May bylo jasné, že NIVEKO, nabízející široké možnosti konfigurace a nastavení bazénu, bude tou správnou volbou. Dalším krokem tedy bylo zvolení vhodného typu bazénu.

Země
Německo
Schody
Schodiště po celé šířce
Barva
Bílá
Volba padla na elegantní přeliv Advance, který díky tmavým liniím černého kamene zanechává nezapomenutelný dojem. Černý přírodní žulový kámen po obvodu celého bazénu z něj činí nepřehlédnutelnou ozdobu pozemku Theisenových. Specifický požadavek na bazén o rozměru 9,1 x 3,6 x 1,3 m nepředstavoval pro NIVEKO žádný problém – manuální zakázková výroba umožňuje velmi variabilní plánování velikosti. Klasická bílá barva bazénu hezky kontrastuje s tmavým kamenem.

Do bazénu byly nainstalované plastové vestavby Astral, které nijak nenarušují celkový dojem. Solární lamely Aquadeck v barvě PC solar metallic hezky doplňují barevnou paletu celého projektu. V bazénu Theisenových jsou umístěny schody po celé šířce, které poskytují maximální uživatelský komfort.
 
Proces instalace bazénu byl pečlivě naplánován do nejmenšího detailu. NIVEKO dodává bazény vždy dle předem smluvené hodiny a ani u tohoto projektu to nebylo jinak. Kamion dorazil v den D na místo a show mohla začít. Krok za krokem – složit bazén z kamionu, umístit do předem připraveného výkopu a obetonovat. O několik dní později bylo všechno dokončeno a projekt předán šťastným majitelům.

Zpětně jsou na projekt rodiny Theisenových v Zörkler und May velmi hrdí. Během 6 měsíců od prvního setkání v listopadu 2019 byl bazén nainstalovaný v březnu 2020 a kompletně dokončen v dubnu. Theisenovi se letos tak těšili na zahájení sezóny, že byli první, u koho společnost Zörkler und May provedla jarní zprovoznění.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat