EVOLUTION

Zesílená přelivná hrana bazénu Evolution nechává maximální prostor pro vyniknutí krásy čisté vodní hladiny. Najděte inspiraci v elementu, který s sebou přináší život.

Minimalismus v praxi

Vychutnejte si ultimátní bazénový zážitek. Vodní plocha nerušeně navazující na okolí vytváří dojem jednotného celku, který vám otevře nové možnosti relaxace.

Pro koho je bazén určen?

Nadčasový design přelivu Evolution vzbudí dojem jako žádný jiný bazén. Dopřejte si maximálně minimalistický zážitek.

Kam je bazén určen?

NIVEKO přeliv Evolution je skvělým doplňkem ke stylovému konceptu moderních domů. Pro neslyšný chod je možno jej doplnit o tichou variantu Whisper. Takřka neviditelná hrana nevyjde nikdy z módy a zároveň vytváří esteticky příjemný dojem.
Přeliv Evolution se pyšní zesílenou leštěnou hrana o tloušťce 20 mm. Pro dokonalý estetický dojem je možno jej kombinovat s velkoformátovými dlaždicemi či dřevem. Objevte nadčasový design, který přináší skutečná evoluce.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén

Nechte se
inspirovat

Rodina Geserick
Ke krásnému domu v moderním stylu je bazén tím nejlepším doplňkem. Při správně zvolené konfiguraci je možno docílit naprosté harmonie. Díky bohatým možnostem konfigurace to byl právě bazén NIVEKO, který dovedl projekt rodiny Geserick k naprosté dokonalosti.
Typ EVOLUTION
Země Německo
Partner POOL+HOME GmbH
prohlédnout projekt
Rodina Geserick