Pan Fischer

OBKLOPIT SE PŘÍRODOU

OBKLOPIT SE PŘÍRODOU

Trend ekologického bydlení je v poslední době čím dál více oblíbený a není se čemu divit. Kombinace přírodních prvků s esteticky pojatým bydlením, které zahrnuje dům, zahradu i bazén, vytváří příjemnou atmosféru každodenního života. Bazén NIVEKO hraje v této vizi klíčovou roli.
Země
Švýcarsko
Schody
Schody Modern
Barva
Kamenná šedá

Pan Fischer si přál svou zahradu doplnit o bazén vhodný na plavání. Po odborné konzultaci padla volba na NIVEKO, pro které hovořilo hned několik zásadních argumentů. Zakázková manuální výroba umožňuje unikátní konfiguraci bazénu o rozměru 12 x 3,0 x 1,35 m, ideálně stvořeného pro kondiční plavání. Vysoce elegantní design přelivu Evolution s nenápadnou bazénovou hranou skvěle zapadá do organicky pojatého konceptu. Důležitou roli hrál i výběr barvy, přičemž velmi moderní šedá výborně ladí se zahradou.

Zvolený přeliv je perfektní ukázkou všech možností, které si může zákazník navolit do své konfigurace. Tichá varianta přelivu Evolution pod označením Whisper díky unikátnímu výrobnímu postupu zajišťuje naprosto tichý chod pro ničím nerušený zážitek. Vestavěný protiproud nabízí maximální sportovní vyžití, které ocení jak začátečník, tak zkušený plavec.

Protiproud, stejně jako světla a trysky, byl zvolen z prémiové řady NIVEKO Plus, která je zárukou použití těch nejpečlivějších výrobních postupů a vysoce kvalitní nerezové oceli. S ohřevem vody vypomáhají solární lamely Rollo Solar Melichar, které snižují energetickou náročnost běžného chodu.

Spolupráce s NIVEKO partnerem, firmou Renggli, probíhala naprosto hladce. Ať už se jednalo o počáteční komunikaci celého projektu, či samotnou instalaci, vše šlo hladce, jasně a profesionálně. I přestože pan Fischer původně kontaktoval i jiné firmy, společnost Renggli pod vedením pana Mühlbacha byla od začátku tou nejlepší volbou. Projekt se díky tomu podařilo zrealizovat naprosto dle vize nového majitele. Přeliv Evolution v šedé barvě a se schody Modern je ozdobou zahrady a harmonicky doplňuje dřevem pokrytou fasádu domu. Dřevo ostatně najdeme i přímo kolem bazénu, kde tvoří terasu na odpočinek a opalování. Noví majitelé jsou tak obklopeni přírodou přímo v pohodlí svého domova.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat