Niveko

Berghotel Oberhof

Berghotel Oberhof

OÁZA KLIDU UPROSTŘED LESA

Berghotel Oberhof**** leží v klidném prostředí uprostřed lesa, obklopen vlastním parkem. Od místního centra je vzdálen pouhých 5 minut chůze. Hotel je charakteristický kombinací osobitého přístupu a stylového prostředí, a tvoří tak jakýsi wellness-ostrov v Durynském lese.

Dealer

DAS Pool–Ingenieurbüro Schade

Rok instalace

2016

Země

Německo

Specifikace

NIVEKO přeliv MULTI

NIVEKO bazén nás přesvědčil mimo jiné i možností použití slané vody, stoprocentní těsností bazénu, moderním designem a vysokou kvalitou zpracování.

Velkoryse řešená lázeňská zóna, stejně jako exkluzivní bazénová hala s vnitřním bazénem od firmy NIVEKO, nabízí odpočinek se vším, co k němu patří. NIVEKO bazén nás přesvědčil mimo jiné možností použití slané vody, stoprocentní těsností bazénu, moderním designem a vysokou kvalitou zpracování. Místním NIVEKO Profi Partnerem je firma DAS Pool–Ingenieurbüro Schade.

Bezproblémová instalace

Díky jejich dlouholetým zkušenostem a odbornému know-how probíhala instalace bazénu zcela hladce. Zvolili jsme přelivný bazén typ Multi ve variantě s vkládaným kamenem z černé žuly. Stejný druh kamene byl použit i na vstupní schody do bazénu, což celkový jednotný design bazénové haly jen podtrhlo.

Berghotel Oberhof GmbH

Theo-Neubauer-Straße 20

98559 Oberhof