Pan Carqueville

ATYPICKÝ VE VŠECH SMĚRECH

ATYPICKÝ VE VŠECH SMĚRECH

Bazény od NIVEKO vynikají svou variabilitou, která umožňuje zákazníkům přizpůsobit si bazén svým individuálním představám. Tato jedinečnost vyplývá z faktu, že každý bazén je vytvořen na míru, což otevírá širokou škálu možností pro personalizaci. A jinak tomu nebylo ani u projektu pro pana Carqueville, jehož bazén reflektuje jeho osobnost a specifická přání.
Země
Německo
Schody
Vnější schodiště hranaté
Barva
Bílá
Pan Carqueville si pořídil bazén NIVEKO s cílem mít výjimečné a atypické prostředí pro svůj denní plavecký rituál. Na webových stránkách NIVEKO objevil profi partnera – DasSchwimmbad, kterého si vybral pro výstavbu svého bazénu. Přeliv ADVANCE okamžitě přitahuje pozornost díky výrazným liniím. Vnitřní kámen je umístěn mírně pod vodní hladinou, elegantně přechází do okolního prostoru a působí velmi estetickým a luxusním dojmem.
Bazén má velmi specifické rozměry 25 x 2,5/4 m s hloubkou 1,5 m. Je nejenom neobvykle dlouhý, ale disponuje taky vnějším schodištěm na míru či provzdušňovací rohovou lavicí. Díky specifickým rozměrům jsou netradičně součástí taky dvě rološachty, které jsou uloženy mimo půdorys bazénu a nezmenšují tak jeho plochu. Díky lamelovému zakrytí je bazén efektivně chráněn před nečistotami, udržuje stabilní teplotu vody a brání odpařování. Tato konfigurace, kterou sladili k dokonalosti společně se společností DasSchwimmbad, poskytuje ideální prostor pro plavání a relaxaci.

Bazén je nainstalovaný v odlehlé části zahrady a díky zastřešení si tak může pan Carqueville užívat ničím nerušený plavecký rituál kdykoliv v průběhu roku. Pan Carqueville je nadšený nejen z možnosti každodenního plavání, ale taky z estetiky a kvality provedení bazénu NIVEKO.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat