Niveko

Pan Højlands

Pan Højlands

RÁJ NA SEVERU

Severské fjordy jsou celosvětově známé svou krásou, kterou každoročně jezdí obdivovat milovníci nespoutané přírody. A právě v dánském fjordu Ise, daleko od všech starostí města, se rozhodl pan Højlands se svou rodinou zrenovovat do moderního, avšak s přírodou ladícího stylu ubytovací komplex Enebærgården. Třešničkou na dortu se pak stal nový bazén Niveko.

Dealer

Berle Pool

Rok instalace

2019

Země

Dánsko

Specifikace

NIVEKO Skimmer Invisible

Společnost Berle Pool nám zajistila překrásný a funkční bazén typu Skimmer INVISIBLE, který naplnil všechna naše očekávání.

Když se naše rodina rozhodla koupit komplex Enebærgården, bylo to se záměrem kompletní renovace staré kolonie a modernizace všech prostor. To znamenalo i nahrazení starého bazénu. Brzy poté, co jsme se podívali na internet, nám bylo jasné, že nejlepším dodavatelem bude Berle Pool a Spa A/S. Vybrali jsme si překrásný a funkční NIVEKO bazén, který naplnil všechna naše očekávání. Navíc jsme se dočkali i výborného zákaznického servisu, vždy byli připraveni zodpovědět naše dotazy. Berle Pool a NIVEKO můžeme vřele doporučit.