Rodina P.

STYLOVÝ RELAXAČNÍ PROSTOR

STYLOVÝ RELAXAČNÍ PROSTOR

Tato nádherná vila byla navržena s důrazem na každý detail. Prolnutím precizní kombinace materiálů, tvarů a barev vznikl moderní dům, který nejenže vyzařuje eleganci, ale taky poskytuje pohodlné zázemí pro život. Bazén NIVEKO zvedá tuto vilu na novou úroveň luxusu. Skvěle propojený s architekturou domu není pouze vodním prvkem, ale spíše synonymem pro dokonalou kombinaci elegance a moderního designu.
Země
Holandsko
Schody
Schody Modern
Barva
Popelavě šedá
Pro svůj projekt si majitelé zvolili společnost Interhiva – Nizozemského NIVEKO profi partnera, který má v této oblasti bohaté a dlouholeté zkušenosti. Za každého profi partnera se může NIVEKO zaručit a důkazem toho byl i tento projekt. Společnost Interhiva poskytla tu nejlepší možnou péči a celý proces instalace bazénu byl bezproblémový.

Zvolený Skimmer Invisible o rozměrech 10,7 x 3,7 x 1,5 m nabízí dokonalý prostor pro osvěžení a relaxaci. Popelavě šedá barva dodává bazénu sofistikovaný vzhled, který harmonicky zapadá do okolního prostředí. Součástí bazénu je také lamelový kryt PC Solar Aquadeck, který zajišťuje energeticky úsporný provoz. Lamelový kryt bazénu je efektivně ukryt v Rollo beach se vstupem do bazénu.
Luxusní venkovní nábytek je tím posledním detailem, který propojuje špičkový design této vily. Nejenže dokonale ladí s celkovou architekturou, ale taky vytváří atmosféru nekonečné pohody. Venkovní prostor se tak stal nezapomenutelným místem pro relaxaci a odpočinek.

Tento projekt byl součástí magazínu The Art of Living a fotografie byly zachyceny fotografem Jaro van Meertenem.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat