Pan Lohmann

RODINNÝ RÁJ

RODINNÝ RÁJ

Mít vlastní bazén znamená nejen zábavu a odpočinek, ale i místo, kde si vytváříme společné vzpomínky a užíváme si kvalitní čas s rodinou nebo kamarády. Rozhodnutí pana Lohmanna pořídit si bazén, bylo motivováno několika faktory, včetně radosti jeho dětí z vodních sportů, osobního zájmu o sport a plavání, a taky vysokým relaxačním a rekreačním potenciálem bazénu.
Země
Německo
Schody
Schody Modern
Barva
Kamenná šedá
Pro volbu NIVEKO bazénu byla zásadní informace o materiálu, díky kterému se pan Lohmann rozhodnul. High-Tech Polymer je speciálně upravený materiál pro bazénové účely a poskytuje několik zásadních výhod. Materiál je vysoce odolný vůči UV záření a negativnímu účinku chlóru, a to jak na barvu, tak na samotný materiál. Velkou roli taky hrála možnost individuálního přizpůsobení a poměr cena/výkon. Rozhodování bylo taky podpořeno odborným poradenstvím od firmy Sommerpool.

Informace o NIVEKO profi partnerovi v blízkosti bydliště pana Lohmanna přišla skrze doporučení sousedů. Pozitivní zkušenost, kterou se společností Sommerpool měli, výrazně ovlivnila jeho volbu.
Co se týče designu bazénu, měl pan Lohmann jasnou představu, která byla úspěšně realizována. Bazén Skimmer Invisible v šedé barvě s rozměry 11,2 x 3 x 1,42 se krásně začlenil do mírně visuté terasy, která plynule navazuje na terasu kolem domu. Bazén je vybaven lamelovým zakrytím Aquadeck PC Metallic Solar, které jsou uloženy v Rollo beach se vstupem do bazénu. Veškeré vestavby v bazénu jsou nerezové a jsou zapuštěny do těla bazénu, čímž dodávají bazénu nádech luxusu.

Dodání proběhlo bez problému a bazén i jeho kvalita splnily očekávání pana Lohmanna. Bazén nyní dělá radost nejen jemu, ale i celé jeho rodině.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat