Niveko

Pan Jiří

Pan Jiří

JEDNODUCHÁ ELEGANCE

Moderní dům navržený v duchu jednoduché elegance vlastní rodina pana Jiřího v klidné části města Olomouc. Součástí architektonického řešení exteriéru domu je i venkovní bazén. Bazén nám primárně slouží jako místo pro relaxaci. Čas u něj strávený spolu s našimi dětmi považuji za smysluplně využitý.

Rok instalace

2014

Země

Česká republika

Specifikace

NIVEKO skimmer TOP LEVEL

Čas strávený u bazénu spolu s našimi dětmi považuji za smysluplně využitý.

Měli jsme jasnou představu, jak by měl bazén vypadat – moderní, jednoduchý tvar s brouzdalištěm pro děti a s minimálními nároky na údržbu. Pro realizaci jsme si vybrali společnost NIVEKO především díky vysoké úrovni profesionality, rychlému jednání a ochoty ze strany obchodního zástupce. Velkou roli také sehrála možnost seznámení se s výrobním procesem a použitými technologiemi přímo v sídle společnosti.

Ochota a vstřícnost personálu

Dodávka a montáž na místě proběhla v termínu dle dohody a na vysoké úrovni. Pracovníci NIVEKA jsou vždy ochotní, připravení poradit nebo pomoci. Celoroční údržba bazénu zahrnuje dva telefonáty servisnímu technikovi, který vše zařídí. Jednou za sezónu je to doplnění přípravků pro úpravu kvality vody a vložení robotického vysavače k vyčištění bazénu jednou za měsíc.

Bazén NIVEKO si užíváme s celou naší rodinou!