Pan Kellner

RODINNÁ POHODA

RODINNÁ POHODA

Investice do bazénu byla pro majitele jasnou volbou, jelikož hledali způsob, jak zvýšit kvalitu svého rodinného života a užít si více času venku s rodinou.
Země
Německo
Schody
Schody Modern s mělčinou
Barva
Kamenná šedá
Profesionálové ze Sollazzo & Wetzel, kteří zákazníkům již před 8 lety navrhli zahradu, poskytli i tentokrát neocenitelné rady a podporu. Díky této úzké spolupráci jsme realizovali koncept bazénu, který přesně odpovídal potřebám a přáním majitelů.

Rozhodujícím faktorem při výběru NIVEKO bazénu byla nejen vysoká kvalita, ale také možnost přizpůsobení bazénu specifickým požadavkům rodiny.

Volba padla na tichou variantu přelivu Advance pod označením Whisper, který zajišťuje naprosto tichý chod pro ničím nerušený zážitek. Bazén o rozměrech 8 x 3,9 x 1,5 jim poskytuje nejen místo k relaxaci, ale i k aktivnímu trávení volného času. Bazén je vybaven schody Modern s prostornou mělčinou a šestimetrovou provzdušňovací lavicí, která je ideální pro odpočinek. Elegantní chrlič nabízí příjemnou masáž šíjových a ramenních svalů, což přispívá k celkovému komfortu.
Vestavěný protiproud Fluvo nabízí maximální sportovní využití, což ocení začátečník i zkušený plavec. S ohřevem vody pomáhají solární lamely Aquadeck – PC Solar Metalic, které jsou uloženy v rološachtě.

Bazén nyní využívá celá rodina, včetně tří dětí, které si mohou užívat vodní radovánky každý den a během víkendů. Jedno z dětí dokonce bazén využívá k výuce plavání, což je pro rodinu velkou přidanou hodnotou.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat