Niveko

Pan Lippens

Pan Lippens

RADOST V KAŽDÉ VELIKOSTI

I menší zahradu může ozdobit dobře padnoucí bazén a proměnit ji v soukromou oázu. Díky možnostem konfigurace nabízí NIVEKO individuální rozměry bazénu každému zákazníkovi. I to byl jeden z důvodů, proč se pan Lippens rozhodl oslovit společnost Tuinen Ken De Vos, která si vzala projekt na starost.

Dealer

Tuinen Ken De Vos

Rok instalace

2021

Země

Belgie

Specifikace

NIVEKO skimmer TOP LEVEL

Nové možnosti relaxu si užívá celá rodina.

Užívat si krásných letních dnů v pohodlí domova, odpočinout si a udělat radost dětem – to všechno můžete díky vlastnímu bazénu. Pan Lippens se rozhodl svou vizi realizovat ve spolupráci s NIVEKO Profi Partnerem Tuinen Ken De Vos. Ken De Vos má v branži pověst spolehlivého dodavatele, což hrálo důležitou roli při výběru takto důležitého projektu.
 
Vzhledem k belgickému podnebí bylo jedno hlavních kritérií vyhřívání bazénu, což nebylo žádným problémem naplnit. Omezený prostor zahrady nebyl pro NIVEKO žádnou překážkou vzhledem k tomu, že každý jednotlivý bazén je vyráběn zákazníkovi na míru. Schody Modern vkusně doplnily celek, přičemž bílá barva bazénu a schodů ladí s přilehlým zahradním domkem a stylem zahrady.
 
Skimmer Top Level, který si pan Lippens vybral z nabídky NIVEKO bazénů, se ukázal být vynikající volbou, která plní svůj účel přesně dle očekávání. Nové možnosti relaxu si užívá celá rodina a kvalitní péče o dodaný bazén ze strany Tuinen Ken De Vos je třešničkou na již tak povedeném projektu.