Niveko

Pan Peter

Pan Peter

JAKO Z MAGAZÍNU

Rodina pana primáře neurochirurgie vlastní krásný dům se zahradou velkorysých rozměrů v klidné části poblíž Lipska. Plavání je nejzdravější sport pro každého, šetrný pro klouby. Zároveň poskytuje psychické a fyzické uvolnění po náročném dni v práci. Proto jsme se rozhodli pořídit na naší zahradě bazén.

Dealer

DAS-Pool Ingenieurbüro Schade

Rok instalace

2016

Země

Německo

Specifikace

NIVEKO přeliv ADVANCE

S NIVEKO bazénem jsme velmi spokojeni. Už nechceme prožít žádné léto bez možnosti osvěžení.

Pečlivě jsme pročítali všechny odborné časopisy a velmi nás zaujaly NIVEKO bazény. Kontaktovali jsme jejich obchodního partnera, firmu Ingenieurbüro Schade, která projekt realizovala. Inspiraci, jak by náš budoucí bazén měl vypadat, jsme částečně také načerpali z odborných a lifestylových magazínů a zakomponovali ji do našich představ.

Široký výběr

Velkou výhodou NIVEKO bazénů je možnost neomezeného výběru tvaru bazénu, mnoho barevných variant a v neposlední řadě hladký povrch, který je nenáročný na údržbu. I když jsme se rozhodli pro zastřešení bazénu, abychom ho mohli využívat téměř po celý rok, nechali jsme si nainstalovat i lamelové zakrytí, které zamezuje vypařování vody a zároveň udržuje teplotu vody v bazénu. S NIVEKO bazénem jsme velmi spokojeni, už nechceme prožít žádné léto bez možnosti osvěžení.