Niveko

Pan Pieters

Pan Pieters

VZPRUHA PRO TĚLO I MYSL

Jsme sportovně založená rodina a více než dva roky jsme uvažovali o koupi bazénu. Bylo velice složité najít bazén, který by měl stejně moderní design jako interiér našeho domu.

Dealer

Ideal Pool n.v.

Rok instalace

2013

Země

Belgie

Specifikace

NIVEKO přeliv ADVANCE

Rád si čistím hlavu dlouhým plaváním. To mi umožňuje být znovu v kondici a čelit tak dalším výzvám a přicházet s novými nápady.

Protože mám velmi náročnou práci, rád si čistím hlavu a myšlenky dlouhým plaváním, které mi pak umožní být znovu v kondici pro nové výzvy a nápady. Pro mě bazén jako takový musí být výhradně bazénem k reálnému plavání, kde tak můžu trénovat svou fyzickou zdatnost a očistit si zároveň svou mysl.

Osudové setkání

Marca jsme potkali na dnu otevřených dveří jeho firmy Ideal Pool. Tato firma je velice dobře známá v našem regionu Sint-Niklaas a byli jsme velice příjemně překvapení jejich profesionálním a osobním přístupem k nám. Nabídli nám unikátní bílý bazén s přelivem lemovaný černým přírodním kamenem. Tento design bazénu perfektně ladil s moderním designem našeho domu. Využili jsme maximální délky pro bazén, které nám umožnil místní stavební úřad.

Ideální k odpočinku

Úžasné je taky místo, které je vyhrazené k relaxaci v bazénu: je to mělčina pro dvě až tři osoby. Prostě ideální k odpočinku. Upřednostnili jsme přelivný bazén oproti skimmerové verzi: byl pro nás více atraktivní a kvalita vody vzhledem k přelivné technologii se nám zdála na vyšší úrovni. V neposlední řadě, z hlediska „designu“ je bazén pro mě na „Top“ úrovni, která je dostupná v bazénářském odvětví.
NIVEKO navrhlo design, implementovalo přelivný žlab „Advance“ a to v kombinaci s okolím. Vše měli zkoordinované a instalace bazénu proběhla výtečně… Pěkná práce. Děkuji Marcu!