Niveko

Pan Schneider

Pan Schneider

DĚTSKÝ SEN

Klidný ráz zahrady se vzrostlými stromy, které zajišťují dostatečné soukromí rodinného domu poblíž Frankfurtu nad Mohanem, skvěle doplňuje NIVEKO bazén typu Advance. Bazén bereme jako součást určité úrovně životního stylu, který plně využíváme ať už ke sportování či odpočinku. Ale především to byl velký sen mé ženy již od dětství.

Dealer

Pro Pool Schwimbadtechnik & Zuberhör

Rok instalace

2016

Země

Německo

Specifikace

NIVEKO přeliv ADVANCE

Na doporučení a dle pozitivních zkušeností našich přátel jsme oslovili firmu Pro Pool, se kterou jsme vedli rozsáhlé diskuze, jak by náš bazén měl vypadat. Jako nejlepším technickým řešením se jevilo právě NIVEKO a jejich designové řešení přelivných bazénů.

Bazén musela firma Pro Pool přepravit na zahradu přes dům pomocí jeřábu. Přesto vše proběhlo zcela hladce.

Naše představa měla konkrétní rysy, jako byl rozměr bazénu 10,0 x 4,0 m, typ bazénu Advance, který v kombinaci přelivného žlabu s přírodním kamenem nechává vyniknout jasnou linii tvaru bazénu. Součástí našich požadavků bylo také schodiště po celé šířce bazénu se zabudovaným protiproudem a tepelné čerpadlo pro ohřev bazénové vody. Dodání i instalace samotného bazénu byla kvůli úzké příjezdové cestě komplikovanější. Bazén musel být přepraven na místo přes dům pomocí jeřábu. Vše ale proběhlo zcela hladce a jsme velmi rádi, že jsme si vybrali NIVEKO a Pro Pool ke splnění manželčina snu.