Niveko

Pan Schnell

Pan Schnell

POLOŽKA NA SEZNAMU NEZBYTNOSTÍ

Na půl cesty mezi Frankfurtem a Stuttgartem leží obec Hüffenhardt a na jejím úplném okraji se nachází legendární výrobna speciálních a zakázkových motorkových dílů, kterou vlastní pan Schnell. A hned vedle má svou dokonalou oázu klidu – krásný nový dům s bazénem, jímž budí obdiv široko daleko. Protože jsme stavěli od základu nový dům, bazén byl jistou položkou na seznamu nezbytností.

Dealer

Poolcultur GmbH

Rok instalace

2017

Země

Německo

Specifikace

NIVEKO přeliv MULTI

Protože jsme stavěli od základu nový dům, bazén byl jistou položkou na seznamu nezbytností.

Zároveň jsem ale chtěl bazén, o který se nebudu muset moc starat a bude jednoduchý na údržbu. Samozřejmě už jsem měl představu, jak by měl náš bazén vypadat – rozhodně přeliv, s lamelovým zakrytím a prvotřídní filtrační technologií, kterou nebudu muset nijak extra hlídat. Laminátový bazén s rizikem osmózy šel tím pádem hned z výběru pryč. Stejně tak fóliový bazén, u kterého jsem měl obavu, že bych musel každých pár let fólii vyměňovat.

Rychlost a pohotovost

Až u NIVEKA jsem našel vyrovnaný poměr kvality provedení a vybavení. Díky rychlosti a pohotovosti můj výběr zástupce NIVEKA padl nakonec na pana Lämmleho z Poolcultur. Musím říci, že jsem se jen málokrát setkal s tak profesionálním a kompetentním obchodníkem. Jeho servis a poradenství jsou takové, jaké vyžaduji i ve svém byznysu – nekompromisně vzorné. A samotná instalace? Rychlost, přesnost a spolehlivost. Pro NIVEKO a Poolcultur bych se bez váhání rozhodnul kdykoliv znovu.