Niveko

Pan Smith

Pan Smith

DOPŘÁT SI RADOST

Dům v originálním anglickém stylu mladé rodiny pana Smitha je situován v oblasti hrabství Oxfordshire, obklopený nádhernou přírodou. Když jsem byl dítě, měli jsme doma bazén, kde jsme spolu se sestrou řádili a dováděli, co to jen šlo. Chtěl jsem to stejné dopřát i svým dětem.

Dealer

HTP Inc Ltd

Rok instalace

2017

Země

Velká Británie

Specifikace

NIVEKO skimmer INVISIBLE

Rozhodli jsme se pro bazén NIVEKO Skimmer Invisible, který svým unikátním řešením vytváří minimalistický přechod mezi stěnou bazénu a odtokem vody.

Rozhodl jsem se pro jednokusový bazén, jelikož místo, které jsme na zahradě měli vyhrazeno pro bazén, není příliš velké. Procházel jsem možnosti vícero výrobců, ale okamžitě jsem se nadchnul jednoduchostí, designem a stylem NIVEKO bazénů na jejich webových stránkách, které jsou vytvořeny ve stejném duchu.

Unikátní řešení

Na začátku jsem oslovil několik NIVEKO prodejců v UK, ale Lewis z HTP byl neuvěřitelně vstřícný a měl pro mne pochopení. Koupě bazénu je velké rozhodnutí a on mi svou trpělivostí a podporou velmi pomáhal. Podnikl jsem vlastní průzkum, abych získal zcela konkrétní představu, jaký bazén si pořídit. Na základě konzultací s Lewisem, jsme si vybrali NIVEKO Skimmer Invisible, který svým unikátním řešením vytváří minimalistický přechod mezi stěnou bazénu a odtokem vody.

Úžasný pocit z hladkého povrchu

Bazén byl doručen přesně, jak bylo domluveno, a ve výborném stavu. Jsme z NIVEKO bazénu nadšení a jsme velmi rádi, že jsme se rozhodli pro NIVEKO a ne pro tradiční betonový bazén. Byl jsem unešený od začátku, už kdy jsem bazén vybíral, v průběhu doručení a instalace, kdy byl bazén velmi jednoduchým způsobem propojen s technologickou šachtou až po úžasný pocit z hladkého povrchu, když v bazéně plavu. Velmi všem doporučujeme NIVEKO a jejich obchodního partnera HTP.