Niveko

Pan Struffert

Pan Struffert

Místo pro fantazii a snění

Pan Struffert žije se svou rodinou v regionu Tecklenburg v obci Ladbergen, jež se nachází mezi městy Münster a Osnabrück. Mohlo by se zdát, že Landbergen svým názvem naznačuje charakter kopcovitého terénu, avšak opak je pravdou. Je to kraj, který nabízí pohled do nekonečných dálek bez jakýchkoliv limitů.

Dealer

pools & ponds GmbH

Rok instalace

2018

Země

Německo

Specifikace

NIVEKO Skimmer Invisible

Snad právě pro přirozenou součást přítomnosti pramene Ladbergen Aa, který se zde nachází, se rodina pana Strufferta rozhodla být vodě ještě blíž.

Prostřednictvím firmy Pools & Ponds, pod vedením pana Beckera, se nechali inspirovat a pro své děti, jejich rozptýlení, zábavu a relaxaci nechali na své vlastní zahradě vytvořit místo pro pocit, který ve všech ohledech připomíná atmosféru dovolených a prázdninových dní.

Na začátku našeho snu nebyla žádná konkrétní představa a až na přání přímých tvarů a linií bazénu Niveko, jsme byli všemu ostatnímu otevřeni.

Celý projekt respektuje charakter domu, ale především zahrady, rafinovaně prorostlé všemi druhy lučního kvítí a vytváří tak jedinečný prostor pro fantazii a snění.