Niveko

Pan Viktorsson

Pan Viktorsson

POHODOVÉ VEČERY S PŘÁTELI

Přibližně půl roku jsme hledali vhodný bazén, abychom našli přesně ten, který by splnil naše požadavky a představy. Hledali jsme bazén s moderním designem a zároveň snadnou instalací. Po navštívení několika bazénářských firem jsme si nebyli pořád jistí vhodným výběrem, a tak jsme přistoupili na reference od našich přátel, kteří již bazén vlastní.

Dealer

Söderro Gård AB

Rok instalace

2015

Země

Švédsko

Specifikace

NIVEKO skimmer TOP LEVEL

Věříme osobnímu doporučení

Celkem tři rodiny v našem okolí měly již zabudovaný bazén, a byl to bazén NIVEKO. Po tom, co jsme slyšeli samé pozitivní reakce na NIVEKO bazén od našich přátel, měli jsme jasno i my. V porovnání s dalšími bazény NIVEKO bazény vypadaly perfektně. Navíc jsme byli informovaní od našich přátel, že dodávka a instalace od začátku až do konce probíhala bez jakýchkoliv problémů a oni všichni byli a jsou i nadále moc spokojení.

Dali jsme na reference od našich přátel. Celkem tři rodiny v našem okolí měly již zabudovaný bazén NIVEKO.

Nyní máme NIVEKO bazén první léto a jsme velmi rádi, že jsme si vybrali právě NIVEKO bazén od firmy Söderro Gård AB. Všechno probíhalo perfektně od začátku až do konce a v případě jakýchkoliv otázek jsme neprodleně dostávali odpovědi.

Zcela jiný pohled na okolí

Máme dva dvanáctileté syny a ti si společně se svými přáteli užívají koupání naplno. Bazén perfektně padne do okolí našeho domu a zahrady. I my si užíváme pěkné chvilky s našimi přáteli u bazénu, speciálně večery, kdy bazén je krásně osvětlený a dává zcela jiný pohled na celé okolí.