Paní a pan Plattnerovi

Rodina je dar

Rodina

je dar

Hybnou silou pořídit si NIVEKO bazén byly naše děti a vnoučata. Chtěli jsme něco výjimečného a zároveň praktického. S výběrem bazénu jsme se dlouze zabývali a hledali to nejlepší řešení pro nás a naši rodinu. „NIVEKO bazén byl tou nejlepší volbou a jsme za to opravdu moc rádi.“

Země
Rakousko
Schody
Vnitřní rohové schodiště hranaté
Barva
Bílá
Všechno to začalo tím, že v naší vesnici Thaur sídlí firma SST Saurwein Schwimmbad Technik GmbH, pana Stefana Saurweina NIVEKO Profi Partnera, kterého známe osobně. O kvalitách firmy jsme mnohokrát slyšeli, proto jsme o správnosti volby nepochybovali. Hledali jsme to nejlepší řešení bazénu, které by sedělo přímo do našeho pozemku a zároveň ničím nerušilo okolí, spíš naopak. Chtěli jsme, aby bazén působil co nejpřirozeněji. Pan Saurwein byl skvělým rádcem, který dokázal jak trpělivě naslouchat, stejně tak i jasně argumentovat.
 
S bazénem jsme velmi spokojení a vychutnáváme si ho téměř každý den. Děti ke sportu a zábavě a my se ženou k příjemné relaxaci. Firmu SST Saurwein Schwimmbad Technik GmbH a bazén NIVEKO všem doporučujeme. Po perfektně odvedené práci od plánování přes stavební práce a předání je následující zákaznický servis ten nejlepší. Jsme rádi, že jsme tímto rozhodnutím přispěli k tomu, abychom se jako rodina častěji scházeli a trávili společné chvíle co nejčastěji, protože rodina to je dar.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat