Niveko

Paní Gebelein

Paní Gebelein

V HARMONII S PŘÍRODOU

Náš rodinný dům se nachází v kantonu St. Gallen v blízkosti švýcarských Alp. Naším snem bylo postavit dům, který bude v harmonii s úchvatnou okolní přírodou. Jeho součástí byla i zahrada s bazénem, který by nám sloužil k relaxaci a který jsme si již delší dobu velmi přáli.

Dealer

Poolman GmbH

Rok instalace

2016

Země

Švýcarsko

Specifikace

NIVEKO skimmer TOP LEVEL

Snili jsme o postavení domu, který bude v harmonii s úchvatnou okolní přírodou v blízkosti švýcarských Alp. A to se splnilo.

Naši přátelé nám z vlastní zkušenosti doporučili odborníky z firmy Poolman. Z jejich nabídky nás nejvíce uchvátily NIVEKO bazény. Z našeho pohledu nabízí nejvíce možností výběru, ať už se to týká tvaru, typů či rozměrů. Co jsme nejvíce ocenili při výběru, byla možnost tvaru bazénu, který vyniká čistými pravoúhlými liniemi bez zbytečného zakulacení. Spolu s naším zahradním architektem jsme měli jasnou představu, jak má bazén vypadat, a ta se stala realitou.

Maximální spokojenost

Barvu lamelového zakrytí, které je součástí našeho bazénu, jsme vybírali tak, aby vhodně doplňovala a ladila s okolní kamennou podlahou a přilehlým posezením. Jsme s NIVEKO bazénem maximálně spokojeni, splnil vše, o čem jsme snili.