Niveko

Paní Von Heesen

Paní Von Heesen

PŘIROZENÁ SOUČÁST ZAHRADY

Malebnou zahradu v klidné části předměstí Frankfurtu nad Mohanem zdobí NIVEKO bazén s typem přelivu Multi. Rodinnou atmosféru domu a jeho zahrady dotváří vkusně vybrané dekorace, které jsou vybrány tak, aby stylově doplňovaly design bazénu rodiny realitní makléřky a bývalé modelky Carmen von Heesen. Rodina Von Heesen již v minulosti vlastnila několik jiných bazénu. Nyní jsou velmi spokojeni s NIVEKO bazénem, u kterého oceňují především snadnou údržbu a povrch, který je krásně hladký a na kterém se nedrží žádné nečistoty.

Dealer

Pro Pool Schwimbadtechnik & Zuberhör

Rok instalace

2015

Země

Německo

Specifikace

NIVEKO přeliv MULTI

Svým přirozeným a nenápadným vzhledem esteticky neruší a působí jako přirozená součást okolí.

Přelivný bazén Multi v pískové barvě, který jsme si vybrali na doporučení dlouholetého NIVEKO Profi partnera, společnosti Pro Pool Schwimbadtechnik & Zuberhör, ve variantě s vkládaným řeckým kamenem stejné barvy jako je samotný bazén, je vybaven lamelovým zakrytím umístěným v rološachtě – elegantním řešením umístění lamel ve výklenku ve stěně bazénu.

Svým přirozeným a nenápadným vzhledem esteticky neruší a působí jako přirozená součást okolí. Dominantou bazénu jsou atypické schody, které jsou umístěny uprostřed delší stěny bazénu a umožňují nám vstup do bazénu z obou stran. Bazén využíváme s celou rodinou od května až do konce září, zkrátka dokud počasí dovolí. Jsme rádi, že nám NIVEKO bazén pan Gutzeit z firmy Pro Pool doporučil.